„Algorytm miłości” czyli guilty pleasure z przymrużeniem oka już na CANAL+ online

W serialu komediowym „Algorytm miłości” znowu mamy do czynienia z satyrą na żądnych sławy celebrytów i polskie społeczeństwo.

„Algorytm miłości” – guilty pleasure w CANAL+ online

Widzowie już mogą przekonać się sami z jak absurdalnymi czelendżami i seksem pod okiem kamer radzą sobie uczestnicy ALGORYTMU MIŁOŚCI. Wszystkie odcinki są już dostępne w serwisie streamingowym CANAL+ online, a opinie krytyków udowadniają, że w serialu dzieje się dużo i nie zawsze zgodnie z polityczną poprawnością.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Prosta sprawa” już dostępna w CANAL+ online

Dziennikarze potwierdzają, że scenarzyści celnie wyśmiewają wszelkie patologie nie tylko programów bikini reality, ale również całego show businessu – na czele z influencerami, celebrytami, tradwives czy nepobabies. Serial na każdym kroku bawi, a gdy widzowi wydaje się, że już nic go w tej produkcji nie zaskoczy, to kolejne odcinki udowadniają, że jednak nie wszystkie karty zostały już odkryte. Również obsada, pełna najbardziej obiecujących nazwisk młodego pokolenia udowadnia, że świetnie radzą sobie w komediowym repertuarze. 

Twórcom już na starcie należą się punkty za oryginalność – to pierwszy polski serial tego typu. Pytanie brzmi: czy można przebić program, którego zasadą jest eksces, przekraczanie granic, a bohaterowie nie wiedzą, co to wstyd? Scenarzyści, którzy mają na koncie m.in. serial THE OFFICE PL umiejętnie grają cringe’em, podnosząc poziom programowych manipulacji do potęgi, a może tylko je obnażając. Resztę robią bohaterowie i bohaterki – reprezentanci Polski goniącej za sławą, pieniędzmi i luksusem.

— dodaje Aneta Kyzioł, dziennikarka Polityki

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.   

Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym ALGORYTMIE MIŁOŚCI! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.

W produkcji wystąpili m.in.: Michał Czernecki, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk, Jasper Sołtysiewicz, Weronika Malik oraz Filip Lipiecki. Nie zabrakło również znanych influencerów, m.in. Marty Rentel i Grzegorza Milewskiego.

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka („Fanatyk”) i Alek Pietrzak (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, „Juliusz”, „Czarna owca”), za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za THE OFFICE PL oraz KIEDY ŚLUB?), a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.  

Wszystkie 10 odcinków ALGORYTMU MIŁOŚCI już dostępne tylko w CANAL+ online.

Opisy odcinków serialu „Algorytm miłości”

 • Odcinek 1 (27 min)
  Uczestnicy „Algorytmu miłości” lądują w Willi Amora, która ku ich zadziwieniu nie jest na Teneryfie, tylko pod Warszawą. Dostają pierwsze, bardzo kontrowersyjne i bardzo związane z seksem, zadanie. Zaczyna się walka o miłość i duże pieniądze. Niekoniecznie w tej kolejności.  I jeszcze ktoś dostanie kosz przypraw.
 • Odcinek 2 (27 min)
  Pojawia się nowy uczestnik. Wszyscy muszą chodzić nago, bo inaczej stracą pieniądze. Zbliżają się wybory szefa domu i trzeba wyznać swoje kompleksy. Czy uczestnicy znajdą czas na szukanie miłości?  I jeszcze ktoś dostanie w mordę.
 • Odcinek 3 (27 min)
  Uczestników czeka spotkanie ze swoimi eks. Pojawia się toksyczna była Alberta, potencjalny ojciec dziecka Iwony oraz Waldemar, 90-letni kombatant. Wszystkich zaskoczy zadanie z dużą ilością całowania. Na koniec odcinka uczestnicy będą musieli wybrać między eks a swoimi partnerami.  I jeszcze okaże się, że ktoś nie umie pływać.
 • Odcinek 4 (27 min )
  Przed uczestnikami kolejne wyzwanie. Zostaną porwani i przebrani wbrew swojej woli, a następnie wysłani na randki. Czy dadzą radę spojrzeć przez kostium do wnętrza, kiedy przebrania będą odzwierciedlały ich najgłębsze koszmary? I jeszcze okaże się, że jedno z nich chodzi załatwiać się za chałupę.
 • Odcinek 5 (25 min)
  Uczestnicy muszą zmierzyć się z 24-godzinnym zakazem seksu, masturbacji i podniecenia. Pilnują ich specjalne obroże elektryczne. Dodatkowym utrudnieniem jest lekcja zmysłowego tańca. Idzie dobrze do momentu niespodziewanego odurzenia MDMA.  Do Alberta dociera, że Wanessa jest superziomkiem, ale jej nie podoba się taki „friendzone”.  I jeszcze ktoś prawie straci życie przez orgazm.
 • Odcinek 6 (27 min)
  Willę odwiedzają mamy uczestniczek i zabierają panów na randki. Na koniec chłopaki zdecydują, czy zamieniają córkę na mamę. Wanessa dowiaduje się o rodzinnej tajemnicy, w wyniku czego chce opuścić program. Mama Iwony okazuje się bardzo imprezową dziewczyną, więc Denis ma zagwostkę. I jeszcze będą robione tatuaże.
 • Odcinek 7 (29 min)
  Po nieprzyjemnym incydencie z prowadzącym, uczestnicy zostają zamknięci na tydzień w willi, bez wody i prądu. Szybko okazuje się, kto działa zgodnie z zasadami, a kogo pociąga anarchia. Mimo starań Wanessy producenci nie chcą wyrzucić jej z programu. I jeszcze ktoś ma urodziny.
 • Odcinek 8 (28 min)
  Jak wyglądałoby życie, gdyby po każdym kłamstwie trzeba by pić ostry sos „Oddech Szatana”? Odpowiedź na to pytanie poznają uczestnicy poddani próbie „Ostrej Prawdy Amora”. Czy pary wytrzymają taki poziom szczerości? I jeszcze pojawi się nowy uczestnik, który zmartwychwstał.
 • Odcinek 9 (29 min)
  W przedostatnim odcinku następuje najtrudniejsza próba. Uczestnicy muszą wziąć ślub. W jeden dzień! Albert i Wanessa, mimo ewidentnej chemii, hajtają się z Dajsonem i Mariettą. Denis odpada z programu, bo dopadają go demony z rodzinnej wsi. I jeszcze Wanessa i Albert dowiedzą się, że wszystkie zadania w programie były po to, żeby ich do siebie zrazić!
 • Odcinek 10 (30 min)
  Odcinek na żywo. Willę Amora odwiedzają wszyscy dotychczasowi uczestnicy. Dowiadujemy się, jak „Algorytm…” zmienił ich życie. Równocześnie Dragon i Wanessa starają się zdemaskować program i odkrywają, co producenci szykują na Wielki Finał. I jeszcze któraś z uczestniczek jest w ciąży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska