Kto wygra te monety bulionowe w „The Traitors. Zdrajcy”?

Już dzisiaj wieczorem poznamy zwycięzcę pierwszego sezonu programu „The Traitors. Zdrajcy” – kto wygra program i zgarnie pieniądze?

Finaliści 1. sezonu polskiej wersji programu „The Traitors. Zdrajcy”
Finaliści 1. sezonu polskiej wersji programu „The Traitors. Zdrajcy”

Gra dobiega końca, nadszedł finał pierwszej polskiej edycji „The Traitors. Zdrajcy”! Znani są już finaliści, którzy dotrwali do ostatecznej rozgrywki. Zanim dowiemy się, kto wygra, czas na ostatnie zadanie i ostatni obowiązkowy okrągły stół. Ostatni odcinek już w środę 22 maja 2024 roku o godz. 21:35 w TVN i online w serwisie Player.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Ruszają castingi do nowej serii „The Traitors. Zdrajcy”!

Pierwszego dnia tej przygody, gracze zostali podzieleni na zdrajców i lojalnych. W trakcie programu eliminowali się nawzajem. Zdrajcy pod osłoną nocy mordowali lojalnych, ci pozbywali się zakapturzonych przy okrągłym stole. Czasami też, popełniali błędy, eliminując swoich z gry. Na ostatniej prostej, udało im się jednak wyeliminować zdrajcę, Piotra. Czy Olga, która pozostała sama na polu bitwy, będzie jeszcze w nocy mordować? Czy otrzyma możliwość szantażu? O tym, kto wygra program, zdecydują gracze. Jeśli uznają, że wśród nich nie ma zdrajcy, mogą zakończyć grę. Jeżeli nie, rozgrywka toczy się dalej.

Zanim to jednak nastąpi, zawodników czeka specjalna misja z pokaźną nagrodą – 100 tysięcy złotych. Będą ją wykonywać w dwóch grupach – pierwsza z nich pojedzie samochodem, by w trakcie zadań odkryć trzy cyfry i ułożyć je na ziemi. W tym czasie, pozostałych dwoje graczy poleci helikopterem i z powietrza odczyta kod. Na wykonanie całego zadania będą mieli jedynie 20 minut. Ile wpadnie na ostatniej prostej do wspólnej puli?

Po misji, czas na ostatni obowiązkowy okrągły stół. Uczestnicy wyeliminują albo osobę, którą uważają za zdrajcę, albo lojalnego, który zostanie poświęcony. Ktoś odpaść musi. O tym kto, wygra pierwszą polską edycję „The Traitors. Zdrajcy” gracze dowiedzą się podczas finałowej rundy. Jeśli uznają, że wśród nich nie ma już zdrajcy, kończą grę i dzielą się nagrodą po równo. W innym wypadku, dojdzie do kolejnej eliminacji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros. Discovery Polska