„Zbrodnie po sąsiedzku” powracają z 4. sezon już 27 sierpnia

Ulubione trio podcasterów-detektywów powraca, by rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną. Czwarty sezon nagrodzonego serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku” będzie można oglądać wyłącznie na platformie Disney+ już od 27 sierpnia 2024 roku.

„Zbrodnie po sąsiedzku” w windzie (od lewej): Selena Gomez, Steve Martin, Martin Short
„Zbrodnie po sąsiedzku” w windzie (od lewej): Selena Gomez, Steve Martin, Martin Short | fot. Disney+

W czwartym sezonie serialu Zbrodni po sąsiedzku (tyt. oryg. Only Murders in the Building) nasze ulubione i niezawodne trio samozwańczych detektywów zmaga się z szokującymi wydarzeniami, które miały miejsce pod koniec trzeciego sezonu, związanymi z dublerką Charlesa – Sazz Pataki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy to może jednak Charles był zamierzoną ofiarą ataku, śledztwo prowadzi bohaterów aż do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio przygotowuje film o ich podcaście.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Powstaje „Breslau” – pierwszy polski serial oryginalny Disney+

Powrót Charlesa, Olivera i Mabel do Nowego Jorku oznacza jeszcze bardziej epicką przygodę – bohaterowie przemierzają dziedziniec swojego budynku, aby zanurzyć się w pokręcone życie mieszkańców zachodniej wieży Arconii.

W rolach głównych występują: Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Michael Cyril Creighton, którym partnerują wyjątkowi goście specjalni, w tym: Meryl Streep, Da’Vine Joy Randolph, Eugene Levy, Eva Longoria, Zach Galifianakis, Molly Shannon, Kumail Nanjiani, Melissa McCarthy, Richard Kind i więcej.

Twórcami i scenarzystami Zbrodni po sąsiedzku są Steve Martin i John Hoffman (Grace i Frankie, Looking). Producentami wykonawczymi są Martin i Hoffman, a także Martin Short, Selena Gomez, twórca This Is Us Dan Fogelman i Jess Rosenthal. Za produkcję odpowiada 20th Television, należąca do grupy Disney Television Studios.

Pierwsze trzy sezony erialu Zbrodnie po sąsiedzku można oglądać w serwisie Disney+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska