T-Mobile zaprasza na Kartowiadę 2024

Uwaga, FUTURE IS COMING! – już w przyszłym tygodniu właśnie pod tym hasłem rusza najnowsza edycja Kortowiady, największego festiwalu studenckiego w Polsce.

Kartowiada na Warmii i Mazurach (T-Mobile) 2024

A to przyszłość naprawdę warta poznania: pełna gwiazd, najlepszej muzyki, fantastycznej rozrywki na wydarzeniach towarzyszących oraz… Magenty! Jako sponsor główny eventu operator zaprasza do strefy T-Mobile, w której czekają najlepsza rozrywka, konkursy z premierowymi urządzeniami serii T do wygrania oraz mnóstwo niesamowitych emocji. Start już 23 maja 2024 roku!

➔ ZOBACZ TEŻ: Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2023

Na odwiedzających strefę T-Mobile czeka prawdziwa technologiczna gratka! To bowiem doskonała okazja, by zobaczyć na żywo, dotknąć i poznać bliżej najnowsze urządzenia od T-Mobile – smartfony z serii T Phone 2 5G, których sprzedaż rusza 23 maja. Ale to nie koniec! T Phone 2 5G, T Phone 2 Pro 5G oraz T Tablet będzie można wygrać także w konkursach. Ale na tym magentowe atrakcje się nie kończą. 

Gościnią specjalną będzie Karolina Pilarczyk, licencjonowana drifterka, która odwiedzi Kortowo w swoim Camaro i poprowadzi Paradę Wydziałów otwierającą cały festiwal. Nie zabraknie nas również na wydarzeniach towarzyszących, które uczestnikom imprezy dostarczą jeszcze więcej rozrywki. Między innymi – Silent Party, na którym bawić można się ze świetnymi DJ-ami, a także kino plenerowe z najlepszą filmową rozrywką.

Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy imprezy? Kortowiada to trzy dni fantastycznych koncertów i kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących. Wiadomo już, że na scenie pierwszego dnia zobaczymy imponujące grono fenomenalnych artystów. Znaleźli się wśród nich Rosalie, Zeamsone, Dwa Sławy x Mielski x Pers, Margaret, Kukon oraz Tribbs. Drugiego dnia do tej plejady dołączą zaś Lordofon, Rubens, Kwiat Jabłoni, Kizo z gościnnym udziałem Bletki oraz Nocny Kochanek. Trzecią odsłonę kortowskiej zabawy rozkręcać z kolei będą Daria ze Śląska, Vito Bambino, Artur Rojek, Kayah, Kacperczyk i Pro8l3m.

Dobra muzyka to jednak zaledwie ułamek propozycji tego wyjątkowego festiwalu! Szczegóły dotyczące wszystkich eventów znaleźć można na stronie Kortowiady.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska