Nju mobile wprowadza najtańszą na rynku ofertę na kartę bez limitu

Za 19 zł miesięcznie otrzymujemy połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB – dodatkowo każdy może otrzymać bonus 2400 GB na rok.

Starter nju mobile na kartę 4 zł (19 zł/mies.) – maj 2024
Starter nju mobile na kartę 4 zł (19 zł/mies.) – maj 2024

Dla klientów ceniących sobie swobodę i atrakcyjną cenę, w aktualnej ofercie nju stworzono dwie nowe usługi, obie działają w sieci 5G: za 19 zł miesięcznie – rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB, oraz za 29 zł miesięcznie – rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 40 GB.

Są też dwa bonusy:

  • 599 GB na start za wyrażenie zgody marketingowej, ważne przez 31 dni – bonus dostępny dla nowych i obecnych klientów,
  • 2400 GB na rok, czyli 200 GB w 12 paczkach – bonus dostępny w nowych usługach. Zasady są proste – jeśli klient dojdzie do limitu GB w ofercie za 19 zł lub za 29 zł, to automatycznie włącza się paczka 200 GB ważna do końca cyklu. Do promocji należy zarejestrować się SMS-em.

➔ CZYTAJ TEż: Więcej GB w nowych ofertach nju mobile!

Nju na kartę możesz zarządzać samodzielnie przez stronę njumobile.pl. Oferta ma wygodną płatność, bo doładować można ją w kiosku lub online. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami numer należy zarejestrować.

Jest kilka opcji: w sklepie, lub punkcie sprzedaży. Można tego również dokonać samodzielnie bez wychodzenia w domu poprzez stronę rejestracji za pomocą fotoweryfikacji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja prasowa