Dokument „Spacey: Bez maski” już w HBO Max!

„Spacey: Bez maski” opowiada historię jednego z najpotężniejszych i najbardziej szanowanych aktorów na świecie. Dwuodcinkowy film dokumentalny już od dzisiaj można oglądać w serwisie HBO Max. 

Spacey: Bez maski - film dokumentalny HBO Max (2024)

Dwuodcinkowy film dokumentalny pod tytułem Spacey: Bez maski (tyt. oryg. Spacey Unmasked) to spojrzenie na człowieka, który niegdyś był jednym z najbardziej podziwianych i szanowanych aktorów na świecie, ale całe jego życie legło w gruzach, kiedy został oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne. W 2023 roku w procesie w Wielkiej Brytanii Spacey został uniewinniony od zarzutów popełnienia przestępstw seksualnych przeciwko czterem mężczyznom.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Film dokumentalny o Borisie Beckerze już w Apple TV+

Dokument zawiera niepublikowane dotąd wywiady, analizuje życie Kevina Spaceya od dzieciństwa, poprzez pierwsze sukcesy na Broadwayu, aż po zyskanie międzynarodowej sławy. 

Film pokazuje także rozmowy z niezwiązanymi wcześniej z tą sprawą mężczyznami, którzy dopiero teraz odważyli się mówić o swoich doświadczeniach ze znanym aktorem. 

Twórcy: reżyseria i produkcja: Katherine Haywood. Producenci wykonawczy: Dorothy Byrne i Mike Lerner. Produkcja: Roast Beef Productions we współpracy z All3 Media International. Roast Beef Productions to nominowana do Oscara firma produkcyjna stojąca za takimi filmami jak „The Square”, „Hell and Back Again”, „Pussy Riot: Modlitwa punka” i „Who is Ghislaine Maxwell”.

Oba odcinki dokumentu „Spacey: Bez maski” są już dostępne  w serwisie HBO Max.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max