Przenośna konsolka Slurpee od Tetris i 7-Eleven

Ostatnio pobito każdy możliwy rekord w grze Tetris, ale i tak kultowy klasyk gier znów jest na topie.

Slurpee (Tetris x 7-Eleven)

Być może jest to idealny moment na pojawienie się przenośnego urządzenia do gier Slurpee®. Ten limitowany produkt sieci 7-Eleven został zaprojektowany we współpracy z Tetris. Oprócz tego duet stworzył inne produkty również dla graczy, którzy kochają rzeczy retro.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Po 34 latach ktoś w końcu pokonał „Tetrisa”

To wyjątkowe urządzenie przenośne, limitowane do zaledwie 20.000 sztuk, ma kształt Slurpee, który zawsze będzie zachęcał Cię do dalszej zabawy i picia jeszcze większej ilości. Ta kultowa gra zręcznościowa, wydana prawie cztery dekady temu, zapewniła wielu pokoleniom dobrej zabawy i tworzenia więzi, co czyni ją popularną nazwą wśród graczy. Istniały tysiące podróbek i wariantów, ale oryginalny Tetris przetrwał próbę czasu.

Według dyrektor generalnej Tetrisa Mayi Rogers: „Obchodząc 40. rocznicę powstania Tetris, z radością ogłaszamy nasze partnerstwo z 7-Eleven, kolejną kultową marką uwielbianą przez pokolenia” – dodała – „ta współpraca oddaje hołd naszemu duchowi innowacji i zapewnia fanom nowy, zabawny sposób na poznanie Tetrisa.”

Slurpee (Tetris x 7-Eleven)

Gra rozgrywa się na przodzie urządzenia przenośnego w kształcie kubka Slurpee, które wygląda jak kultowy kubek 7-Eleven. Jest tam mały, pełnokolorowy wyświetlacz (mniejszy od oryginalnego Game Boya) o przekątnej 1,8 cala, na którym można grać w nostalgiczną grę.

Urządzenie czerpie energię z trzech baterii AAA, a jeśli chcesz, możesz je także podłączyć do laptopa lub gniazdka elektrycznego za pomocą kabla USB-C. Aby zwiększyć zanurzenie się w rozgrywce, wyposażono go również we wbudowane głośniki.

Opakowanie Slurpee (Tetris x 7-Eleven)
Opakowanie Slurpee (Tetris x 7-Eleven)

Nie ma jeszcze daty premiery przenośnego urządzenia do gier Slurpee, ale powinniśmy spodziewać się ogłoszenia już wkrótce. W kolekcji znajdują się także inne gadżety, w tym koszulki, torby materiałowe, dwa wzory czapek, naklejki i nie tylko.

Nas interesuje ten fajny gadżet, który możesz nosić na plaży, a potem usiąść i zagrać w swoją ulubioną klasyczną grę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design | Tetris | 7-Eleven