Radio w stylu retro (#10334) od LEGO już 4 czerwca!

Nowe radio retro LEGO jest wyposażone w specjalny klocek emitujący dźwięk z fabrycznie załadowanym dźwiękiem, ale tak naprawdę nie dostraja fal AM/FM.

Radio w stylu retro LEGO #10334

LEGO wypuszcza nową wersję Radia w stylu retro (Retro Radio, zestaw numer 10334), które emuluje klasyczny przenośny system dźwiękowy. Wizualnie to nostalgiczny element dekoracyjny z mechanicznym pokrętłem tunera, uchwytem, a nawet anteną. Jay’s Brick Blog donosi, że zestaw za 479,99 zł, będący częścią kolekcji Lego Icons, może odtwarzać fabrycznie załadowane dźwięki lub pomieścić smartfona, aby odtwarzać cokolwiek na smartfonie włączymy — ale niestety LEGO pominęło wdrożenie prawdziwego radia.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Vintage Radio z LEGO ze skrytką na smartfona

Radio w stylu retro składa się z 906 elementów i zawiera specjalny klocek dźwiękowy z głośnikiem, który odtwarza dołączone melodie fałszywych stacji, np. transmisji sportowych, z którymi można wchodzić w interakcję, obracając pokrętło. Drugie pokrętło włącza urządzenie i znajduje się tam również pozorowany przełącznik AM/FM.

LEGO postarało się odwzorować kilka kluczowych szczegółów radia retro, takie jak wykończenia w kolorze imitującym drewno, miętowozieloną obudowę, powiększone okno tunera, a nawet klasyczne szczeliny na głośniki. Choć wygląda na to, że inżynierowie LEGO mogliby całkowicie zmieścić się w radiu tranzystorowym, będziesz musiał zadowolić się włożeniem telefonu do strumieniowego przesyłania kanałów AM/FM lub ulubionej playlisty ze starymi przebojami.

Retro Radio będzie dostępne od 4 czerwca 2024 roku (a od 1 czerwca dla uczestników programu LEGO® Insiders), co oznacza, że ​​będziesz miał dwa tygodnie na rozpoczęcie i ukończenie zestawu LEGO NASA Artemis Space Launch System, który pojawi się w przyszły weekend.

retro Radio LEGO #10334
retro Radio LEGO #10334

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGo | The Verge