ARTE.tv możesz oglądać za darmo w aplikacji!

W serwisie ARTE.tv obejrzysz reportaże, dokumenty, magazyny i koncerty za darmo! A do 16 czerwca możesz wziąć udział w wielkim quizie o Europie organizowanym przez stację.

ARTE.tv - poświęć czas na zrozumienie świata
ARTE.tv – poświęć czas na zrozumienie świata

Kanał ARTE jest europejską stacją telewizji publicznej poświęconą tematyce kulturalnej, której programy są wyrazem kreatywności, różnorodności i innowacyjności. ARTE powstała z inicjatywy Francji i Niemiec – stała się wzorem dla kanałów telewizyjnych w Europie.  Stacja nadaje swoje programy na antenie przez całą dobę oraz na żądanie w formie serwisu streamingowego VOD, dostępnego na komputerach, smartfonach, tabletach i smart TV.

ARTE.tv dostępny jest w 6 językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim.

Język strony internetowej można zmienić w prawym górnym rogu ekranu. Po wybraniu języka pojawią się wszystkie programy dostępne w wybranym języku. Tak samo jest w przypadku aplikacji: naciśnij na ikonę ustawień w prawym górnym rogu aplikacji ARTE i wybierz język.

Możesz również zmienić język bezpośrednio w programie, klikając na ikonę przedstawiającą dymek w prawym dolnym rogu każdego filmu. Niestety, ze względu na ograniczenia związane z prawami do transmisji, nie wszystkie programy są dostępne we wszystkich wersjach językowych i we wszystkich krajach.

Wybór programów ARTE z polskimi napisami dostępny jest na arte.tv/pl oraz w aplikacjach mobilnych, które możesz pobrać ze sklepów Google Play i App Store (linki na dole tego wpisu.. ARTE w języku polskim nie posiada kanału telewizyjnego.

W serwisie znajdziesz pozycje dla ludzi, którzy otwarci są na świat, cenią sobie rzetelność, naukę i chcą poznawać otaczający nas świat.

➔ CZYTAJ TEż: TOP 20 serwisu Vodylla w pierwszych tygodniach 2024 roku

Co tydzień dostępne są nowe programy: dokumenty, reportaże o tematyce społecznej i politycznej, koncerty… Znajdź to, co Cię interesuje, przeglądając nasze kategorie i gatunki.

Wielki quiz o Europie od ARTE.tv

Z okazji wyborów europejskich ARTE organizuje wielki quiz sprawdzający wiedzę o Europie. Co tydzień do 11 czerwca 2024 roku możesz odpowiedzieć na pięć nowych pytań i wziąć udział w losowaniu wycieczki do Strasburga oraz wielu innych nagród.

W każdy wtorek publikowany jest nowy quiz składający się z pięciu pytań. Twoim celem jest uzyskanie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi! Zaloguj się na konto MojeARTE lub utwórz konto już dziś, aby wziąć udział w losowaniu nagród i spróbować wygrać wycieczkę do Strasburga – stolicy Europy. Zwiększ swoje szanse na wygraną, biorąc udział we wszystkich quizach.

Wielki quiz o Europie na ARTE.tv
Wielki quiz o Europie na ARTE.tv
 • Nagroda główna: weekend w Strasburgu dla 2 osób. Dwudniowy pobyt od 4 do 6 października 2024 roku w stolicy Europy, Strasburgu. Podczas europejskiego weekendu odkryjesz Strasburg i jego dzielnicę europejską, poznasz siedzibę telewizji ARTE, jej studia i pracowników i skorzystasz z niepowtarzalnej okazji, aby odkryć Europę z nowej perspektywy!
 • 10 toreb podróżnych: wygraj jedną z naszych dżinsowych toreb ARTE, aby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy w następną podróż po Europie. Torba jest pojemna, praktyczna istylowa, dzięki czemu stanie się Twoją podręczną torbą na każdą okazję!
 • 50 pledów plażowych: nie ma lepszego sposobu na przygotowanie się do sezonu letniego niż wygranie jednego z naszych kocy plażowych, dzięki którym zrelaksujesz się na słońcu na nie jednej pięknej europejskiej plaży. Bez względu na to, czy jesteś nad Bałtykiem, Morzem Śródziemnym, czy Atlantykiem, czy też po prostu wychodzisz spod prysznica, kolorowe ręczniki ARTE staną się Twoim ulubionym dodatkiem.
 • 40 toreb płóciennych ARTE: słynna torba ARTE! Praktyczna i wyprodukowana w Europie (jak wszystkie nasze gadżety) pozwoli Ci zabrać ze sobą książki, komputer, zakupy, czy niezbędne rzeczy na plażę. Na pewno stanie się Waszym nieodłącznym dodatkiem!

Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie konkursu.

O aplikacji mobilnej ARTE.tv

Na platformie obejrzysz reportaże, dokumenty, magazyny i koncerty…. Dzięki aplikacji ARTE uzyskasz łatwy dostęp do wszystkich programów za darmo! Aplikacja ARTE TV dostępna jest na smart TV (w tym Apple TV i inne przystawki telewizyjne) i jest kompatybilna z AirPlay i Chromecastem.

 • Oglądaj ARTE offline: jesteś na wakacjach i chcesz oglądać ARTE bez połączenia z internetem? To możliwe! Kliknij przycisk „Pobierz” pod programem i ściągnij wideo do zakładki „MojeARTE” na 72 godziny.
 • Przesyłaj wideo na telewizor przez Chromecasta lub Apple TV aby oglądać ulubione filmy na dużym ekranie – kiedy zaczynasz wideo, kliknij „Cast” w odtwarzaczu.
 • MojeARTE – w tej zakładce możesz wznawiać oglądanie naszych programów od miejsca, w którym ostatnio skończyłeś, oraz dodawać wideo do ulubionych, by obejrzeć je później.
 • Języki: wybierz język swojego filmu, klikając w prawym dolnym rogu odtwarzacza: hiszpański, niemiecki, francuski, angielski, polski, włoski lub z napisami dla osób niesłyszących. Możesz także zmienić język aplikacji w ustawieniach.
Aplikacja mobilna ARTE TV

Aby aplikacja ARTE działała optymalnie, musi uzyskać dostęp do:

 • kalendarza, aby zapisać nadchodzące programy,
 • Bluetootha, gdy chcesz połączyć się z urządzeniem Chromecast,
 • mikrofonu, aby skonfigurować urządzenia Chromecast.

Z serwisu VOD ARTE.tv można korzystać za darmo przez bezpłatna aplikację mobilną na urządzeniach z systemami iOS i Android:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: ARTE.tv