Maciej Musiał w wywiadzie z… samym sobą, tzn. bohaterem „Kiedy ślub?”

Jednym z głównych bohaterów najnowszego serialu CANAL+, odważnej i skierowanej do millenialsów komedii obyczajowej KIEDY ŚLUB?, jest Marek Lipko, zakochany w sobie aktor-celebryta.

„Kiedy ślub?” Maciej Musiał (Marek Lipko)

Rozpoczął karierę już jako dziecko i od tego czasu wzdychają do niego kobiety (a także mężczyźni) przed ekranami. Niektórzy mogą pomyśleć, że postać ta wzorowana jest na autentycznej historii Maćka Musiała, który podobnie jak Marek gra w hitowych filmach i serialach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Żeby to zweryfikować, zaprosiliśmy aktora do rozmowy z odgrywanym przez siebie bohaterem, Markiem Lipko. Co ich łączy, a co zdecydowanie dzieli?

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Noc, której obudził się Laurier” już w Canal+ online

Marek Lipko – gwiazdor, celebryta, bon vivant, najpopularniejszy użytkownik aplikacji randkowych. Jako dziecko grał w serialowym tasiemcu, obecnie występuje w połowie produkcji w Polsce, w tym w takich hitach jak „Krwawy pocałunek”, „Będziesz wisiał” czy „Rozbiory”. Imprezowicz, błazen, lekkoduch – romansuje intensywnie zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.  Zawsze z klasą, zawsze przygotowany, z łobuzerskim uśmiechem na podstawowym wyposażeniu.

W „Aktorskich spotkaniach” twarzą w twarz usiądzie z Maciejem Musiałem, aktorem i prezenterem, który z telewizją związany jest już od dziecięcych lat, znanym z takich produkcji jak KLANGOR, „Chłopi” czy „Rodzinka.pl”. Obecnie przystojny artysta robi karierę nie tylko w kraju, ale również za granicą. 

Podczas rozmowy sprawdzą, ile ich łączy, a ile dzieli, odpowiedzą na pytania, kto jest ich filmowym idolem, czego szukają w kobiecie, kto mógłby zagrać ich losy oraz co wspólnego z tym wszystkim mają Agata Kulesza i Harry Potter?

Marek Lipko znany jest ze swoich miłosnych podbojów, dlatego przygotował specjalną playlistę, którą można wykorzystać podczas własnych erotycznych ekscesów czy, jakby to nazwał sam wspomniany bohater, „do obnażania się”. Znajdziemy na niej między innymi takie klasyki jak „Sexual Healing” Marvina Gaye’a, szlagiery dyskotek jak „I’m a Slave 4U” Britney Spears, „Murder on the Dancefloor” Sophie Ellis-Bextor, zadziorne rockowe kawałki w stylu „Sex on Fire” Kings of Leon czy też utwory prosto z list przebojów jak „Unholy” Sama Smitha, przy których na pewno nie pójdziecie grzecznie spać. Playlista dostępna jest w serwisie Spotify.

W głównych bohaterów 8-odcinkowego serialu KIEDY ŚLUB? wcielają się Maria Dębska (POWRÓT, „Bo we mnie jest seks”)  i Eryk Kulm jr („Filip”, „Teściowie 2”). W pozostałych rolach zobaczymy Macieja Musiała (KLANGOR, „Chłopi”), Magdalenę Popławską („Atak paniki”), Maszę Wągrocką (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII), Kamila Szeptyckiego („Czarna owca”), Magdalenę Żak („Cicha noc”), Izę Kunę („Teściowie”), Katarzynę Domalewską („Sexify”), Matyldę Damięcką („Apokawixa”), Seta Sjöstranda („Guns Akimbo”), Wojciecha Zielińskiego (FURIOZA), Kamilę Urzędowską („Chłopi”), Tomasza Mechowickiego („Na sygnale”) i Szymona Majchrzaka (KRUK).  

Reżyserami serialu są Piotr Domalewski („Cicha noc”, „Hiacynt”, „Jak najdalej stąd”, „Sexify”) i Łukasz Ostalski („Bracia”, „Gry rodzinne”, „O mnie się nie martw”, „Krucjata”). Scenariusz stworzył duet Katarzyna Wiśniowska („Tajemnica zawodowa”, „Cichosza”) i Marek Baranowski (ALGORYTM MIŁOŚCI, „Noc w przedszkolu”). Za zdjęcia odpowiedzialny jest Jakub Stolecki („Morderczynie”), za kostiumy Kalina Lach („Wszystkie nasze strachy”), za charakteryzację Kinga Krulikowska („Lipowo. Zmowa milczenia”), a za muzykę Marcin Macuk (EMIGRACJA XD, WYRWA). Producentkami ze strony CANAL+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska-Bochniak, a producentem wykonawczym Akson Studio – Michał Kwieciński („Teściowie”,  „To musi być miłość”, „Atak paniki”, czy seriale „Sexify”, „Gry rodzinne”, „Szadź”). 

Pierwsze sześć odcinków „Kiedy ślub?” już dostępnych w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: