Nowe dzwonki na iPhonie z iOS 17

iPhone’y z zainstalowanym systemem iOS 17 otrzymały nowe dzwonki i dźwięki powiadomień — niektóre brzmią nawet ładnie.

Ustawienia Dźwięków i haptyki pod systemem iOS 17
Ustawienia Dźwięków i haptyki pod systemem iOS 17

Na iPhone’ach z systemem iOS 17 pojawiły się zupełnie nowe dzwonki. Oprócz standardowych dźwięków pojawiło się kilka dodatkowych dzwonków i dźwięków powiadomień do wyboru. W sumie jest ponad 20 nowych „opcji dzwonków i alertów dźwiękowych” – niektóre brzmią całkiem dobrze. Szczególnie ładnie brzmi dzwonek Podróż (ang. Journey), który ma w sobie coś z klasycznej gry RPG.

Jeśli chcesz usłyszeć kilka nowych dźwięków, to serwisy 9to5Mac i The Verge udostępniły krótkie filmiki z demonstracją, które możesz obejrzeć poniżej.

Według 9to5Mac niektóre starsze dźwięki również zostały „nieznacznie zremasterowane”. Inne starsze dźwięki zostały przeniesione do obszaru „Klasyczne” w menu ustawień dzwonków i dźwięków.

iOS 17 ma został udostępniony publicznie w miniony poniedziałek 18 września 2023 roku.

Dzwonki i dźwięki możesz zmienić w Ustawieniach, przechodząc do pozycji Dźwięki i haptyka. Pamiętaj, że do każdego kontaktu możesz wybrać dowolny dźwięk dzwonka, przechodząc do aplikacji Kontakty i w prawym górnym rogu wizytówki osoby stuknij opcję Edycja, a następnie wybierz opcję Dzwonek lub SMS/MMS i wybierz nowy dźwięk.

@verge

New album drop 🔥 Apple is releasing its first set of ringtones since 2013 in the new iOS 17 update. #Apple #iPhone #Ringtones #iOS17 #Tech #TechTok

♬ original sound – The Verge

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9To5Mac | The Verge