„Brudne domy” od 26 września w TVP Kobieta!

We wrześniu TVP Kobieta pokaże nowy program „Brudne domy” pełen emocji a przede wszystkim porad i patentów na sprzątanie i czyszczenie zaniedbanych pomieszczeń.

Kadr z programu „Brudne domy”
Kadr z programu „Brudne domy” | fot. TVP

Czysta kuchnia, pachnąca toaleta czy wygodna sypialnia. Kto nie marzy o przytulnym i komfortowym wnętrzu, w którym przyjemnie spędzi wolny czas. Niestety nieruchomości bohaterów programu Brudne domy są dalekie od ideału a ich właściciele mają poważny problem z utrzymaniem czystości w swoim otoczeniu. Stosy ubrań, wieloletni brud czy zaśmiecony salon, to ich codzienność.

Zobacz też: Technologia przeciwpyłowa toruje drogę samooczyszczającym się powierzchniom

Z pomocą przychodzi ekspertka i miłośniczka sprzątania Hayley Leitch. Wraz ze swoim zespołem pokażą co zrobić, by w 48 godzin koszmarne obiekty stały się piękne i uporządkowane. Pomogą właścicielom uświadomić problem, udzielą praktycznych porad i sprawią, że ich mieszkania przejdą niezwykłą metamorfozę.

Zdradzą, co zrobić, by w łatwy sposób utrzymać czystość i odpowiedzą na pytanie dlaczego ważna jest systematyczność. W programie nie zabraknie sprytnych patentów, rozwiązań i przepisów na skuteczne mycie, czyszczenie i segregowanie.

Jak pozbyć się zaschniętego brudu z kuchenki, usunąć uporczywy kamień w toalecie czy wyczyścić lodówkę? Dzięki pracy ekspertów „brudne domy” będą lśniły czystością i pachniały świeżością, a bałagan, kurz i brud staną się jedynie wspomnieniem.

Pierwszy odcinek programu Brudne domy (tyt. oryg. Dirty Home Resque) zostanie wyemitowany w TVP Kobieta już 26 września 2023 roku o godz. 23:10, kolejne odcinki będą emitowane we wtorki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVP Kobieta