Blokowanie słów kluczowych dostępne w Artifact

W aplikacji mobilnej Artifact dodano nową funkcję blokowania słów kluczowych, która zapewnia większą kontrolę nad oglądanymi historiami.

Blokowanie słów kluczowych w aplikacji Artifact
Blokowanie słów kluczowych w aplikacji Artifact

Może chcesz uniknąć spoilerów związanych z ulubionym filmem lub serialem telewizyjnym, drużyną sportową albo nie chcesz czytać o konkretnych celebrytach lub politykach. Bez względu na przyczynę blokowanie słów kluczowych pozwala zarządzać tym, co jest uwzględniane lub wykluczane w kanale „For You” („Dla Ciebie”), kartach kategorii i powiadomieniach push.

Przeczytaj też: Artifact zmieni nagłówek artykułu, jeśli uzna go za clickbait

Zablokowanie słów kluczowych w Artifact spowoduje usunięcie z listy artykułów zawierających to słowo w tytule artykułu. Możesz blokować frazy lub pojedyncze słowa (powyżej minimalnej długości).

Nowa funkcja ma pomóc użytkownikom zwiększyć kontrolę nad czytaniem i uzyskaniem informacje na tematy, które są dla nich najważniejsze.

Możesz uzyskać dostęp do tej funkcji na kilka różnych sposobów:

  • Z kanału „For You”: Przytrzymaj dłużej artykułu. Wybierz „Dislike”, a następnie „Block Keywords”.
  • Ze strony artykułu: Wybierz „…” ze strony artykułu. Wybierz „Dislike”, a następnie „Block Keywords”.
  • W swoim profilu: wybierz „Content Preferences”, a następnie „Block Keywords”. (Możesz teraz łatwo dodawać swoje subskrypcje i blokować wydawców w preferencjach treści).

Aplikacja Artifact: Personalized News jest dostępna w sklepach z aplikacjami na iOS-a i Androida. Jest dostępna w wersji anglojęzycznej i oferuje dostęp do serwisów w większości anglojęzycznych:

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Keyword Blocking, now on Artifact