CD Jacket Player z okładkami płyt jak ramka na zdjęcia

Minimalistyczny i elegancji odtwarzacz płyt – CD Jacket pozwala umieścić w sobie okładki odtwarzanych albumów.

CD Jacket Player (czarny)

Podczas gdy płyty winylowe przeżywają odrodzenie w ostatnich latach, wydaje się, że płyty CD w dużej mierze odeszły w zapomnienie. Pojawienie się usług przesyłania strumieniowego i cyfrowych kolekcji muzycznych, charakteryzujących się wygodą i praktycznie nieograniczoną dostępnością, sprawiło, że płyty CD wydają się przestarzałe. Mimo to nadal istnieje niszowy rynek miłośników muzyki, którzy pielęgnują swoje kolekcje płyt. Z myślą o tej grupie pojawił się nowy, minimalistyczny odtwarzacz CD Jacket Player, który łączy w sobie funkcjonalność z estetycznym wyglądem, oferując użytkownikom swobodę korzystania z płyt CD w dowolnym miejscu.

Muzyczne serwisy streamingowe wyświetlają w playerze albumy okładek płyt CD podczas odtwarzania muzyki. Ten wizualny element został w dużej mierze utracony w formacie CD, chyba że słuchacz ma pod ręką okładkę płyty CD. Możliwość wyświetlania okładek albumów na urządzeniu odtwarzającym prawie nie istnieje, szczególnie w przypadku przenośnych odtwarzaczy CD, dla których priorytetem jest kompaktowość.

Odtwarzacz CD Jacket Player przełamuje ten trend, prezentując się jako minimalistyczne dzieło sztuki. Jego pudełkowaty kształt, przypominający ramkę na zdjęcie lub duże zdjęcie polaroidowe, ma przezroczystą część środkową. Ten element projektu odsłania obracającą się płytę CD, to miejsce jest również idealnie przystosowane do włożenia obwoluty CD. Zasadniczo urządzenie przywraca fizyczne wrażenia okładek albumów.

Poza swoją podstawową funkcją jako odtwarzacz CD, urządzenie służy również jako element dekoracyjny, zwłaszcza gdy powiesisz je na ścianie. Wbudowany akumulator eliminuje potrzebę stosowania nieestetycznych przewodów, z wyjątkiem gdy trzeba je naładować.

CD Jacket Player (czarny i biały) - powieszone na ścianie
CD Jacket Player (czarny i biały)

Ta funkcja pozwala również na przenośność, zapewniając słuchaczom swobodę korzystania z ulubionych płyt CD w dogodnym dla nich czasie. Jeśli chodzi o wyjście audio, urządzenie oferuje gniazdo 3,5 mm do przewodowych słuchawek lub głośników, a także wbudowaną obsługę Bluetooth dla akcesoriów bezprzewodowych.

Chociaż ten odtwarzacz CD może nie wprowadzać żadnych przełomowych funkcji do odtwarzania płyt CD, ma wyjątkowe podejście, zachęcając użytkowników do ręcznego wstawiania okładek płyt, aby naśladowały cyfrowe okładki albumów. Ten projekt podkreśla, jak docenienie muzyki może być doświadczeniem multisensorycznym, elegancko prezentując wizualny artyzm płyt CD.

Odtwarzacz kosztuje od 139 do 159 USD, w zależności od sklepu i oferowanych promocji – dostępny jest w białej i czarnej wersji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yabko Design