Teraz Zgredka zbudujesz z klocków LEGO

Jedna z najbardziej lubianych postaci z serii o Harrym Potterze – Zgredek – doczekał się własnego zestawu z klocków LEGO.

Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™ (LEGO #76421)
Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™ (LEGO #76421)

Uśmiercenie Zgredka w Harrym Potterze, to był cios w plecy dla wielu fanów tej postaci. Był z pewnością najbardziej sympatyczną postacią w całej serii i sensowne było, aby ukochany skrzat domowy dostał swój własny zestaw LEGO. Zestaw LEGO Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™ (Dobby™ the House-Elf, #76421) jest przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 8 lat i zawiera zaledwie 403 klocki (co czyni go jednym z łatwiejszych modeli w całym świecie LEGO).

Ten sympatyczny skrzat domowy ma kilka charakterystycznych detali, które czynią go jeszcze bardziej sympatycznym.

Na początek elf ma ruchome kończyny, obracającą się głowę, regulowane uszy i ruchome palce, dzięki którym Zgredek może się rozglądać, wskazywać przedmioty, pstrykać palcami, a nawet chwytać przedmioty, takie jak skarpetka, która pomogła Zgredkowi stać się wolnym elfem.

Figurka elfa jest dostarczana wraz z trzema odrębnymi przedmiotami, które określają jego rolę w Komnacie Tajemnic… zaczynając od ciasta, które Zgredek lewituje i zrzuca na gości w domu Dursleyów, a następnie pamiętnik Toma Riddle’a, który Harry podarował Zgredkowi.

Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™
Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™

Figurka Zgredka ma 19 cm wysokości i stoi na platformie LEGO z tabliczką z nazwą Zgredka. Cena zestawu LEGO Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™ to 139,99 zł, i już można zamawiać go w sklepie internetowym LEGO.

Ruchome elementy głowy zestawu LEGO: Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™
Ruchome elementy głowy zestawu LEGO: Harry Potter: Skrzat domowy Zgredek™

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO