„Czarne lustro” wraca z 6. sezonem 15 czerwca

Najnowszy zwiastun szóstego sezonu serialu „Czarne lustro” uchyla rąbka tajemnicy, czego można spodziewać się po pięciu nowych odcinkach.

Odcinek „Joan is Awful” – „Czarne lustro” 6. sezon
Odcinek „Joan is Awful” – „Czarne lustro” 6. sezon | fot. Netflix

Szósty sezon Czarnego lustra (tyt. oryg. Black Mirror) pojawi się na platformie Netflix 15 czerwca 2023 roku. Streamer ujawnił datę premiery w nowym zwiastunie, w który możemy zobaczyć więcej z tego, czego możemy się spodziewać po tej oszałamiającej serii – w przeciwieństwie do zwiastuna, który ukazał się w zeszłym miesiącu.

Zobacz też: Dwie książki o serialu „Czarne lustro” w polskich księgarniach!

Nadchodzący sezon będzie składać się z pięciu nowych odcinków, w tym jednego, w którym kobieta zdaje sobie sprawę, że platforma streamingowa Streamberry, która wygląda — i brzmi — bardzo podobnie do Netflixa, stworzyła adaptację opartą na jej życiu. Ta konkretna historia nosi tytuł „Joan Is Awful” (pol. „Joan jest okropna”) i występuje w niej Annie Murphy ze Schitt’s Creek, a także Michael Cera i Salma Hayek.

Tymczasem Aaron Paul z Breaking Bad i Kate Mara z House of Cards mają pojawić się w osobnym odcinku zatytułowanym „Beyond the Sea”. Zgodnie z opisem Netflixa, „dwóch mężczyzn wykonujących niebezpieczną, zaawansowaną technologicznie misję będzie zmagać się z konsekwencjami niewyobrażalnej tragedii” podczas „alternatywnej” wersji roku 1969.

Przyjrzeliśmy się również pokrótce trzem innym epizodom, w tym jednemu, w którym para natknęła się na interesującą lokalną historię podczas podróży do Szkocji oraz odcinek zatytułowany „Demon 79”, w którym „potulnej sprzedawczyni mówi się, że musi popełnić straszne czyny, aby zapobiec katastrofie”.

Możesz sprawdzić pełną obsadę wraz z pełną listą odcinków i ich opisami na stronie internetowej Netflixa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix