Usługa FilmBox+ dostępna w Vectrze

Operator sieci kablowej i internetu Vectra, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do swojej oferty usługę FilmBox+.

Vectra z usługą FilmBox+

Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVOD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Dzięki serwisowi FilmBox+ można oglądać seriale, filmy i kanały na żywo, z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. Nowa propozycja dostępna jest dla wszystkich indywidualnych klientów operatora, w tym także w pakietach filmowych oraz jako usługa dodatkowa – już od 8 złotych miesięcznie.

Może Cię zainteresować także: Vectra prezentuje TV Smart 4K BOX PVR z dyskiem twardym

Vectra, jako pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty serwis streamingowy FilmBox+, zawierający seriale, filmy, programy tematyczne oraz kanały telewizyjne Grupy Kino Polska i SPI International dostępne w streamingu na żywo, m.in.: pakiet FilmBox, Kino Polska, Stopklatka, Zoom TV. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, nawigacja intuicyjna, a oferta programowa i rekomendacje stale aktualizowane.​ Serwis FilmBox+ uzupełnia bogatą ofertę rozrywki na żądanie, a klienci Vectry zyskują jeszcze większą wolność wyboru tego co i kiedy chcą oglądać.

Abonenci Grupy Vectra będą mogli korzystać z serwisu FilmBox+ na nowoczesnych dekoderach TV Smart 4K BOX i TV Smart 4K BOX PVR, komputerach lub innym dowolnym urządzeniu umożliwiającym pobranie aplikacji FlimBox+. Oznacza to dostęp do ulubionych treści w sieci Vectra oraz wszędzie tam, gdzie zapewniony jest dostęp do szybkiego internetu. 

Pakiet FilmBox+ będzie dostępny zarówno w ramach pakietu Internetu i Telewizji, jak również jako usługa dodatkowa w cenie 14,99 zł miesięcznie przy umowie bez zobowiązań lub 12,99 zł miesięcznie, w wypadku posiadania umowy terminowej. Zarówno obecni jak i nowi klienci, przy przedłużaniu umowy bądź zawieraniu nowego kontraktu, będą mogli dokupić usługę FilmBox+ już za 8 zł miesięcznie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vectra