Neatcharge to dyskretna alternatywa dla MagSafe

Ładowarka bezprzewodowa Neatcharge jest tak wygodna, że ukrywa się pod biurkiem, bez zabierania dodatkowego miejsca.

Ładowarka bezprzewodowa Neatcharg od Humanscale

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze korporacyjnym, jedyną rzeczą, która jest prawie spójna w obu tych scenariuszach, jest biurko! Jest to prawdopodobnie jedno z najważniejszych mebli w naszym współczesnym życiu, tylko dlatego, że spędzamy przy nim większość dnia. Możesz pisać dla chwały, przeżuwać przekąskę lub po prostu bawić się przypadkowym przedmiotem – w końcu spędzasz godziny przy biurku. Dlatego bardzo ważne jest, aby Twoje biurko było schludne, uporządkowane i można było na nim postawić jak najwięcej przedmiotów. Nie tylko poprawia to rutynę pracy i produktywność, ale także pomoże zachować jaśniejszy i usprawniony sposób myślenia. Fajnym dodatkiem na biurko może być bezprzewodowa ładowarka Neatcharge.

Zaprojektowana przez markę mebli biurowych Humanscale – Neatcharge to bezprzewodowa ładowarka, którą można zgrabnie przymocować do spodu biurka lub dowolnej płaskiej powierzchni, aby subtelnie naładować telefon.

Ładowarka bezprzewodowa o szerokości 13 centymetrów została zaprojektowana jako dyskretna alternatywa dla tradycyjnych ładowarek przewodowych, które często zaśmiecają nasze biurka i powodują na nich bałagan. Z kolei Neatcharge pomaga utrzymać porządek na biurku i może być wykorzystywany zarówno w biurze, jak i w domu.

Ładowarkę można przymocować do spodu płaskiej powierzchni za pomocą śrub lub taśmy dwustronnej. Po umieszczeniu telefonu na ładowarce bezprzewodowej włącza się on i wykorzystuje technologię rezonansu magnetycznego do zasilania telefonu. Po zdjęciu telefonu z ładowarki natychmiast się wyłącza.

„Podczas gdy konwencjonalne ładowarki bezprzewodowe muszą być umieszczane na biurku lub między meblami, co trwale oddziałuje na powierzchnię roboczą, NeatCharge bezproblemowo montuje się pod biurkiem lub dowolnym blatem. Takie umiejscowienie zapewnia zasilanie dokładnie tam, gdzie użytkownik tego potrzebuje, jednocześnie utrzymując przestrzeń roboczą lub część dzienną wolną od dodatkowego bałaganu i kabli” – informuje Humanscale. Modele Neatcharge kosztują od 199 USD i niestety są nieco drogie.

Ładowarka bezprzewodowa Neatcharg od Humanscale
Ładowarka bezprzewodowa Neatcharg od Humanscale

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HumanScale | Yanko Design