Apple prezentuje finalistów Design Awards 2023

Dwa tygodnie przed WWDC 2023 firma Apple ogłosiła finalistów aplikacji i gier mobilnych corocznych nagród za wzornictwo w sześciu kategoriach.

Apple Design Awards 2023 (nagroda) - aluminiowa kostka

Firma Apple zaprezentowała listę nominowanych do nagród Apple Design Awards 2023. Jak zwykle, firma wyróżnia kilka różnych aplikacji w różnych kategoriach, w tym „Delight and Fun”, „Inclusivity”, „Social Impact” i innych. Nagroda przyznawana jest programistom, którzy prezentują doskonałość w „innowacjach, pomysłowości i osiągnięciach technicznych w projektowaniu aplikacji i gier”. Firma twierdzi, że tegoroczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas WWDC 2023, które odbędzie się 5 czerwca 2023 roku.

Zobacz także: Poznaj zwycięzców Apple Design Awards 2022

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej Apple Developer 5 czerwca o godzinie 18:30 czasu pacyficznego. Pełna lista finalistów znajduje się na stronie internetowej Apple’a i poniżej, w kategoriach takich jak integracja, rozkosz i zabawa, interakcja, wpływ społeczny, efekty wizualne i grafika oraz innowacja.

Programiści zaproszeni na specjalny dzień w Apple Park będą mogli wziąć udział w ceremonii Apple Design Awards. Zwycięzcy otrzymują wyjątkową pamiątkę w postaci aluminiowej kostki z logo Apple i nazwą swojej aplikacji.

2023 Design Awards — Delight and Fun

2023 Design Awards — Interaction

2023 Design Awards — Social Impact

2023 Design Awards — Visuals and Graphics

2023 Design Awards — Innovation

Apple udostępniło także harmonogram WWDC 2023.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple