Max (dawniej HBO Max) startuje w USA

Przemianowana usługa streamingowa HBO Max na Max zostaje dzisiaj uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, ogłoszono nowy plan z jakością 4K.

Aplikacja mobilna „Max: Stream HBO, TV, & Movies”

Firma Warner Bros. ogłosiła w kwietniu, że jej usługa przesyłania strumieniowego HBO Max zmieni nazwę i wystartuje w zupełnie nowej odsłonie 23 maja 2023 roku jako Max. Dzisiaj, firma oficjalnie uruchomiła zmianę i udostępniła zupełnie nowy poziom z materiałami w jakości 4K za 20 USD dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Nazwany Ultimate Ad-Free, nowy poziom oferuje cztery jednoczesne transmisje, do 100 pobrań offline i około osiem razy więcej filmów i odcinków treści w jakości 4K UHD niż poprzednia usługa HBO Max. Nowa jakośc obejmuje popularne seriale, takie jak Gra o Tron, Harry Potter, trylogia Władcy Pierścieni, trylogia Mroczny Rycerz, filmy Matrix i serial The Last of Us.

Poziom Ultimate bez reklam kosztuje 19,99 USD miesięcznie lub 199,99 USD rocznie. Według Warner Bros. wszyscy obecni abonenci HBO Max będą nadal mieli dostęp do swoich obecnych przywilejów i korzyści z planu przez co najmniej sześć miesięcy po uruchomieniu Maxa. Firma twierdzi również, że obsługa Dolby Atmos i Vision będzie dostępna dla wybranych treści i urządzeń.

Dostępna jest ogromna lista treści 4K, które można przesyłać strumieniowo w nowym poziomie usługi Ultimate bez reklam w momencie premiery, więc sprawdź ją, jeśli planujesz subskrypcję.

Do tej pory Max oferował tylko dwa poziomy: Max Ad-Lite i Max Ad-Free. Pierwsza jest dostępna za 9,99 USD miesięcznie (99,99 USD rocznie), a druga kosztuje 15,99 USD miesięcznie (149,99 USD rocznie). Dodanie trzeciej opcji cenowej ma zapewnić klientom poziom premium, który, szczerze mówiąc, wydaje się nieco za drogi.

Zarówno Max Ad-Lite, jak i Max Ad-Free oferują możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie, rozdzielczość 1080p i jakość dźwięku przestrzennego 5.1, ale jeśli subskrybujesz najtańszy poziom, będziesz otrzymywać reklamy i nie będziesz mieć możliwości pobrania żadnych treści do trybu offline. Z drugiej strony Max Ad-Free oferuje 30 pobrań offline i nie zawiera reklam.

Pamiętaj, że Max jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych w momencie premiery. Warner Bros. planuje rozszerzyć dostępność swojej usługi przesyłania strumieniowego pod zmienioną marką na rynki międzynarodowe, zaczynając od Ameryki Łacińskiej w 2023 roku, a następnie w wybranych krajach w Europie (w tym w Polsce) i Azji w 2024 roku.

Aplikacja „Max: Stream HBO, TV, & Movies” (The One to Watch) dostępna jest do pobrania w sklepach App Store i Google Play w USA:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros.