Gadżety serialu „Ted Lasso” pojawią się w sklepie Apple’a

Sklep internetowy Apple w czerwcu zaoferuje kolekcję gadżetów i ubrań nawiązujących do popularnego serialu „Teda Lasso” od Apple TV+.

Serial „Ted Lasso” od Apple TV+
fot. Apple TV+

Firma Apple chce wykorzystać popularność jednego ze swoich oryginalnych seriali Apple TV+ poprzez dodatkową sprzedaż towarów związanych z tą produkcją. Prawdopodobnie już wiesz, o którym serialu mówimy, ponieważ jest to jedyny serial z Apple TV+, który pojawia się wśród dziesięciu najlepszych transmitowanych strumieniowo na liście rankingowej Nielsena. Chodzi oczywiście o serial Ted Lasso. Z tytułową postacią graną przez Jasona Sudeikisa przez trzy sezony, nadchodzący czwarty sezon może być ostatnim.

Dla tych, którzy nie mają pojęcia, o czym jest serial, Ted Lasso to amerykański trener futbolu uniwersyteckiego zatrudniony jako trener klubu piłkarskiego w Anglii. Nie bez powodu Lasso zostaje zatrudniony jako trener profesjonalnej drużyny uprawiającej sport, o której nic nie wie. Właścicielem klubu jest kobieta, która szuka sposobu na porażkę Lasso, aby zemścić się na swoim oszukującym ją byłym mężu, który był poprzednim właścicielem klubu.

Zgodnie z najnowszą cotygodniową odsłoną Power On autorstwa Marka Gurmana z Bloomberga, Apple zamierza wykorzystać popularność programu i zdobyte przez niego nagrody, w tym nagrodę Primetime Emmy 2021 dla najlepszego serialu komediowego, sprzedając gadżety nawiązujące do serialu Ted Lasso, wraz z partnerem – firmą Nike. Towary będą dostępne do kupienia w sklepie internetowym Apple’a. Nie wiemy czy we wszystkich krajach.

Podczas gdy Apple wcześniej sprzedawał ubrania związane z marką dla fanów Apple’a, którzy odwiedzili siedzibę firmy w Cupertino w Kalifornii, Gurman pisze, że będzie to pierwszy raz, kiedy Apple będzie sprzedawać ubrania związane z serialem Apple TV+. Sprzedaż towarów związanych z Tedem Lasso rozpocznie się na początku przyszłego miesiąca, a kody QR w fizycznych sklepach Apple’a pomogą konsumentom znaleźć miejsce, w którym można kupić towary online.

Nie jest jasne, jak protest obecnego scenarzysty WGA wpłynie na czwarty sezon Teda Lasso. Podczas gdy produkcja innych hitów streamingowych, takich jak szósty i ostatni sezon Cobra Kai, jest obecnie wstrzymana, nie możemy znaleźć nic konkretnego na temat Teda Lasso.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Mark Gurman