Zobacz 55 wyróżnionych stanowych Doodle for Google 2023

55 zwycięzców Doodle for Google ze Stanów Zjednoczonych dzieli się tym, za co są wdzięczni, a internauci mogą zagłosować na swoje ulubione prace.

Doodle for Google

W styczniu Google rozpoczęło 15. coroczny konkurs Doodle for Google z nowym tematem dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całych Stanów Zjednoczonych. W tym roku poproszono uczniów, aby wykorzystali swoje talenty artystyczne i odpowiedzieli na pytanie „Jestem wdzięczny za…”. Napłynęły dziesiątki tysięcy zgłoszeń, a artyści w każdym wieku z wdzięcznością dzielili się swoimi historiami.

Zobacz też: Poznaj finalistów Doodle for Google 2020

Pokazywali miłość do swoich rodzin, radość z natury i jej stworzeń, uznanie dla niezbędnych pracowników ratujących życie, ulubione hobby i wiele więcej. Jurorzy z Google’a byli zachwyceni różnorodnością kreatywnych sposobów, w jakie uczniowie zgłębiali temat.

Teraz Google ogłosiło 55 zwycięzców stanowych i z terytoriów. Aby uczcić ich ciężką pracę, każdemu z 55 uczniów wysłano sprzęt i gadżety Google’a. Zorganizowano również specjalne ogłoszenia niespodzianki w ich rodzinnych miastach, aby ich rodziny, przyjaciele i społeczność szkolna mogli świętować swoje dzieła w prawdziwym życiu.

Wejdź na stronę doodle4google.com, aby zobaczyć pełną galerię wszystkich 55 zwycięzców ze stanów i terytoriów, i zagłosuj na swoje ulubione Doodle do 25 maja 2023 roku. Twoje głosy pomogą określić, kto zostanie jednym z pięciu krajowych finalistów — i ostatecznie krajowym zwycięzcą.

Gratulacje dla zwycięzców konkursu Doodle for Google w 2023 roku dla stanów i terytoriów!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google