WordPress 6.2.1 z poprawkami błędów i zabezpieczeń

Mała aktualizacja systemu do zarządzania treścią WordPress 6.2.1 wprowadza drobne poprawki wydajności i zabezpieczeń.

WordPress 6.2.1

Ta mała wersja uaktualnienia systemu WordPress 6.2.1 zawiera 20 poprawek błędów w Core i 10 poprawek błędów w edytorze bloków. Podsumowanie aktualizacji konserwacyjnych w tej wersji można przejrzeć w notatce Release Candidate. Zawiera również kilka poprawek bezpieczeństwa. Ponieważ jest to wersja z poprawkami zabezpieczeń, zaleca się natychmiastowe zaktualizowanie witryn. Wszystkie wersje od WordPressa 4.1 również zostały zaktualizowane.

Sprawdź: WordPress 6.2 „Dolphy” — najważniejsze nowości

WordPress 6.2.1 to wersja o krótkim cyklu. Kolejnym ważnym wydaniem będzie wersja 6.3 planowana na sierpień 2023 roku. Jeśli masz witryny obsługujące automatyczne aktualizacje w tle, proces aktualizacji rozpocznie się automatycznie.

Możesz pobrać system WordPress 6.2.1 z WordPress.org lub odwiedzić Kokpit w WordPressie, wybrać pozycję Aktualizacje, a następnie kliknąć przycisk aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej wersji, odwiedź witrynę HelpHub.

WordPress 6.2.1 nie byłby możliwy bez wkładu następujących społeczności i zaangażowanych w rozwój osób. Ich asynchroniczna koordynacja w celu dostarczania poprawek konserwacyjnych i bezpieczeństwa do stabilnej wersji jest świadectwem siły i możliwości społeczności WordPressa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: WordPress