„Avatar: Istota wody” od 7 czerwca na Disney+

Czekanie dobiega końca! Po historycznym sukcesie kinowym, najnowszy film Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody” zadebiutuje 7 czerwca na platformie Disney+.

Film Avatar: Istota wody trafił do kin 16 grudnia 2022 roku i stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów, osiągając łączny przychód ze światowych kin w wysokości prawie 2,32 miliardów dolarów. Nominowany do Oscara® w aż dziewięciu kategoriach, w tym za najlepszy film, ustanowił również nowy standard dla efektów wizualnych.

Zobacz też: „Avatar: Istota wody” w wersji cyfrowej już w marcu!

W wyprodukowanej przez Camerona i jego wieloletniego partnera Jona Landaua produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet.

Do znakomitej doświadczonej obsady dołącza nowe pokolenie utalentowanych aktorów: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Za scenariusz odpowiadają James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver, a za samą historię James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman i Shane Salerno. David Valdes i Richard Baneham pełnią rolę producentów wykonawczych filmu.

Arcydzieło Jamesa Camerona powraca w wielkim stylu i ponownie zaprasza do przeżywania niezapomnianych przygód na niezwykłej planecie Pandora. Akcja filmu Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części.

„Avatar: Istota wody” od 7 czerwca na Disney+

To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim dzieciom w obliczu kolejnej inwazji na Pandorę. To także opowieść o poświęceniach i trudnych decyzjach, które muszą podejmować. Nie obejdzie się bez bolesnych doświadczeń, spektakularnych bitew i dramatycznych rozstrzygnięć. Wszystko to na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów morskich Pandory, gdzie widzowie poznają nowe kultury Na’vi oraz szereg egzotycznych stworzeń morskich.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+