Orange Flex w 4 lata przyciągnął 300 tys. użytkowników

Oferta komórkowa w formie subskrypcji w aplikacji mobilnej Orange Flex ma już 4 lata – usługi korzysta blisko 300 tys. użytkowników, którzy cenią sobie e-SIM.

4. urodziny Orange Flex

Usługa Orange Flex wystartowała w 2019 roku, a od ostatnich urodzin ofercie przybyło ok. 100 tysięcy klientów. Wśród nich znaleźli się także właściciele małych firm, którzy szukają alternatywy dla wielomiesięcznych abonamentów. Orange Flex cieszy się dużą popularnością głównie wśród osób do 35. roku życia, które stanowią ponad 40% aktywnych użytkowników. Blisko 50% klientów korzysta z aplikacji Orange Flex na iPhone’ach, a prawie 33% wybrało e-SIM, czyli wirtualną kartę, którą instaluje się cyfrowo na smartfonie, bez konieczności wkładania fizycznej karty do urządzenia. Popularność tego rozwiązania wzrosła w ostatnich 12 miesiącach o prawie 10%.

W ostatnim roku Orange Flex odświeżył ofertę Planów komórkowych, a w opcjach 45 GB, 80 GB oraz 150 GB udostępnił nową usługę UNLMTD, czyli dodatkowych pakietów nielimitowanego internetu. Rekordzista posiadający UNLMTD w ciągu miesiąca zużył… 3173 GB.

Ostatni rok Orange Flex to także kolejne edycje sadzenia lasów za EKO GB. Przekazywanie niewykorzystanych gigabajtów było jedną z najbardziej lubianych funkcjonalności w aplikacji. Do tej pory użytkownicy przekazali 1 445 889 EKO GB, co przełożyło się na 4,8 ha nowych, bioróżnorodnych lasów posadzonych na terenie Polski. 35 000 m2 drzewek już zapuszcza korzenie w różnych regionach kraju, a pozostałe sadzonki wkrótce do nich dołączą.

Popularnymi funkcjonalnościami są także przesyłanie GB znajomym (rekordowy wynik to 2994 GB) i akcja Polecaj i zarabiaj, w ramach której za każde polecenie Orange Flex użytkownik dostaje 70 zł, a osoba, która dołącza, 30 zł. Mistrz poleceń skutecznie zaprosił 1223 osoby. Sporym zainteresowaniem cieszyły się dodatkowe karty SIM. Z możliwości otrzymania kolejnej karty z tym samym numerem za 0 zł skorzystało już ponad 60 tys. użytkowników.

Dane dotyczące Orange Flex z okazji 4 urodzin (maj 2023)
Dane dotyczące Orange Flex z okazji 4 urodzin (maj 2023)

Prezenty dla użytkowników Orange Flex z okazji 4. urodzin

  • Darmowe gigabajty po rozwiązaniu quizu, polegającego na udzieleniu 5 odpowiedzi – można rozwiązywać do skutku :) Nagroda jest kod na 12 GB do wykorzystania przez 7 dni — należy go wpisać w aplikacji mobilnej w Ustawienia ➔ Kody promocyjne.
  • Po dołączeniu do Klubu Flex (lub jesli jesteś już członkiem klubu) możesz przetestować nowy pakiet z nielimitowanym transferem danych UNLMTD za 4 zł na cztery dni.
  • Rabaty do 42% w Sklepie Flex na wybrane modele smartfonów, smartwatchy i słuchawek. Akcja startuje w czwartek 11 maja 2023 roku, a rabatami objęto: Samsung Galaxy Watch 5 i 5 Pro, Samsung Galaxy Buds 2 Pro oraz Samsung Galaxy S23 i S23 Ultra. 
  • Konkurs na Instagramie. Do wygrania: smartfon Samsung Galaxy S23, pakiet UNLMTD oraz dodatkowe gigabajty transferu danych dla wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska