Bilety PKP kupione w KOLEO dodasz też do Portfela Google

Kolejną nowością w aplikacji KOLEO dla użytkowników urządzeń z systemem Android jest możliwość dodawania swoich biletów PKP Intercity do Portfela Google.

Bilety z KOLEO w Portfelu Google
Bilety z KOLEO w Portfelu Google

Tym razem sprzedawca biletów kolejowych w Polsce dodał kolejne rozwiązanie do swojej aplikacji KOLEO – możliwość dodania biletu kolejowego do Portfela Google. Od teraz użytkownicy Androida mogą łatwo i szybko dodać swoje bilety kolejowe na podróże PKP Intercity do Portfela Google i przechowywać je w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania ich w wielu aplikacjach – wszystko w jednym miejscu, praktycznie i wygodnie.

Zobacz też: W aplikacji Koleo nadasz też bagaż przez Bambetle+

Po zakupie biletu w KOLEO, wystarczy wybrać opcję Dodaj do Portfela Google. Bilet zostanie dodany do Portfela Google na telefonie oraz na kompatybilnych urządzeniach, gdzie będzie można go łatwo znaleźć i wykorzystać podczas podróży. 

Zakup biletów w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu. Na podróże powyżej 100 km, jeżeli zakup biletu odbędzie się co najmniej z 48h wyprzedzeniem możliwe jest też skorzystanie z usługi KOLEO Bambetle+ polegającej na odbiorze bagaży bezpośrednio z domu/pracy i transporcie ich do celu podróży.

Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), Google Pay, kartą płatniczą lub Blikiem.

Aplikację Koleo pobierz ze sklepu App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Koleo