Specjalne okazje Amazon Prime do 12 maja 2023 roku

Klienci Amazon Prime mogą teraz dodatkowo zaoszczędzić dzięki nowemu wydarzeniu – Specjalne okazje Amazon Prime.

Specjalne okazje Amazon Prime 8-12 maja 2023 r. na Amazon.pl
Specjalne okazje Amazon Prime 8-12 maja 2023 r. na Amazon.pl

Klienci Amazon Prime mogą wybierać spośród setek atrakcyjnych okazji na szeroką gamę produktów z wielu kategorii podczas nowego wydarzenia Specjalne okazje Amazon Prime, które potrwa pięć dni — od 8 do 12 maja 2023 roku. Specjalne okazje Amazon Prime są dostępne wyłącznie dla klientów Prime. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Przeczytaj też: Kindle Scribe, Echo Dot 5 i inne nowości od Amazona

Specjalne okazje Amazon Prime to nowe pięciodniowe wydarzenie dostępne wyłącznie dla klientów Amazon Prime, dzięki któremu będzie można zaoszczędzić na setkach produktów. Wydarzenie rozpoczęło się w polskiej wersji serwisu Amazon.pl o godzinie 18:00 w poniedziałek 8 maja i potrwa do północy w piątek 12 maja 2023 roku.

W tym czasie klienci będą mogli przebierać w setkach atrakcyjnych okazji z różnych kategorii, takich jak elektronika i akcesoria komputerowe, dom i ogród, zabawki i gry, i wielu innych. W wydarzeniu Specjalne okazje Amazon Prime dostępne będą, między innymi, produkty znanych międzynarodowych i krajowych marek, w tym LEGO, Trefl, Playmobil, TEFAL, WMF, Villeroy & Boch, Philips, Sony, Logitech i JBL, a zniżki sięgną nawet 15%.

Przez cały rok oferujemy klientom szeroki wybór produktów i niskie ceny, a Specjalne okazje Amazon Prime to dodatkowa szansa na odniesienie maksimum korzyści dzięki oferowanym przez nas okazjom i zaoszczędzenie na ulubionych produktach, takich jak automatyczny ekspres do kawy od De’Longhi, myszka bezprzewodowa od Logitech czy zestawy klocków LEGO.

– powiedziała Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Senior Manager w Amazon.pl

Aktualne informacje na temat Specjalnych okazji Amazon Prime można znaleźć na stronie amazon.pl/okazjeprime.

Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkich i darmowych dostaw milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime przez cały rok.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska