Już jest aplikacja „Max: Stream HBO, TV, & Movies”

W amerykańskich sklepach App Store i Google Play pojawiła się już nowa aplikacja mobilna serwisu streamingowego Max od WarnerMedia Global Digital Services, LLC.

Aplikacja mobilna „Max: Stream HBO, TV, & Movies”

Oj trudno będzie wyszukać aplikację mobilną Max od WarnerMedia Global Digital Services, LLC, szczególnie, że zmieniona nazwa należy do szczególnie pospolitych. Nie dziwi więc fakt, że następca HBO Max – czyli Max – nazywa się w sklepie App Store i Google Play: Max: Stream HBO, TV, & Movies. Specjaliści od SEO zapewne przeklinają speców od wizerunku marki i rebrandingu, bo wyróżnić się gdziekolwiek na frazę „max” będzie nie lada zadaniem. Ale nie nasza w tym głowa, bo szczęśliwie udało się trafić do strony z aplikacją mobilną Max: Stream HBO, TV, & Movies w amerykańskim sklepie App Store. Notabene, chyba ta część po dwukropku ma pomóc w pozycjonowaniu niegdysiejszego HBO Max…

Przeczytaj także: Oto wszystkie nowości zapowiedziane przez nową platformę Max

Aplikacja pojawiła się na dwa tygodnie przed planowaną premiera serwisu w Stanach Zjednocznych, którą zaplanowano na 23 maja 2023 roku. W Polsce serwis ma ma funkcjonować pod zmienioną nazwą i zapewne w nowej aplikacji w 2024 roku.

Max łączy wszystkie programy HBO Max z gatunkami takimi jak kryminały oparte na faktach, reality show, programy o jedzeniu i komedie – a wszystko w tej samej cenie, tyle tylko, że pod nową nazwą i w nowej aplikacji na smartfony, tablety i telewizory. Użytkownicy już „ostrzą sobie klawiatury” i zastanawiają się, czy wraz z wpakowaniem pieniędzy w zmianę nazwy, choć część zainwestowano w dopracowanie aplikacji i jej funkcji, na które do tej pory narzekano.

O tym czy zmiana była warta, także dla użytkowników, dowiemy się już za kilka dni, tymczasem możemy zobaczyć pierwsze zrzuty ekranów z aplikacji na iPhone’a, iPada i Apple TV. Analogicznie ekrany wyglądają w przypadku aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz w wersjach aplikacji na Smart TV.

Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies”

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Max: Stream HBO, TV, & Movies”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Max: Stream HBO, TV, & Movies”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Max: Stream HBO, TV, & Movies”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Max: Stream HBO, TV, & Movies”

Oficjalny opis aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” ze sklepu App Store

Wszystko w jednym miejscu. Kultowe seriale, wielokrotnie nagradzane filmy, gorące oryginalne produkcje i ulubione filmy rodzinne, w tym świat Harry’ego Pottera, DC Universe i produkcje HBO. Odkryj najlepszą rozrywkę na każdą porę. Przedstawiamy Maxa – tego, którego warto oglądać.

Z Maxem otrzymujesz:

 • Nieograniczony dostęp do tysięcy seriali telewizyjnych i filmów.
 • Bogatą bibliotekę marek i studiów, takich jak HBO, Harry Potter, HGTV, TLC, Magnolia Network, Food Network i Adult Swim.
 • Największą bibliotekę streamingową seriali i filmów DC Universe.
 • Setki oryginalnych seriali HBO i Max.
 • Wielokrotnie nagradzane seriale i filmy, o których wszyscy mówią, takie jak oryginalne seriale HBO The Last of Us, Sukcesja (Succession), Biały Lotos (The White Lotus), Ród smoka (House of the Dragon) i inne.
 • Kultowe ulubione seriale telewizyjne, takie jak Przyjaciele (Friends), South Park, Rick and Morty, 90-Day Fiancé, Fixer Upper, Beat Bobby Flay, House Hunters, Sesame Street, Looney Tunes i inne.
 • Domowa rozrywka dla całej rodziny.
 • Fascynujące filmy dokumentalne i seriale bez scenariusza.
 • Ciesz się ulubionymi serialami i filmami w domu lub w podróży. Max jest dostępny na telewizorze, w przeglądarce internetowej, na telefonie komórkowym, tablecie i konsoli do gier. Odwiedź stronę max.com, aby uzyskać pełną listę obsługiwanych urządzeń.
Aplikacja mobilna „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na tablet (iPad)
Aplikacja mobilna „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na tablet (iPad)

Najważniejsze funkcje aplikacji Max:

 • Przeglądaj lub wyszukuj z łatwością w HBO, filmach, serialach, gatunkach i markach.
 • Pobieraj seriale i filmy, które chcesz oglądać w trybie offline – w drodze, korzystając z wybranych planów. (Limity pobierania różnią się w zależności od planu subskrypcji).
 • Spersonalizowane profile dla całej rodziny z dostosowywanymi ocenami, ochroną PIN profilu i kontrolą rodzicielską.
 • Wznawiaj odcinki i filmy od miejsca, w którym je przerwałeś, na swoich ulubionych urządzeniach.
 • Bądź na bieżąco ze wszystkim, co kochasz, w jednym miejscu dzięki My Stuff.
 • Oglądaj na wielu urządzeniach jednocześnie. (Limity różnią się w zależności od planu subskrypcji).
 • Przesyłaj strumieniowo w wysokiej jakości wideo i dźwiękiem przestrzennym w wybranych planach.

Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona po aktualnej cenie Twojego planu, chyba że automatyczne odnawianie zostanie wyłączone co najmniej 24 godziny przed odnowieniem. Twoje konto App Store zostanie automatycznie obciążone tą samą ceną za odnowienie w ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz zarządzać subskrypcją lub ją anulować, odwiedzając po zakupie aplikację App Store w zakładce Subskrypcje w Ustawieniach na urządzeniu Apple.

Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na Smart TV i Apple TV:

Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na Smart TV i Apple TV
Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na Smart TV i Apple TV
Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na Smart TV i Apple TV
Zrzuty ekranów aplikacji „Max: Stream HBO, TV, & Movies” na Smart TV i Apple TV

Plany i ceny dostępu do Max w USA:

 • Max Ad-Lite z reklamami za 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie (odtwarzanie na 2 urządzeniach jednocześnie, rozdzielczość 1080p, brak pobierania offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1),
 • Max Ad Free bez reklam za 15,99 USD miesięcznie lub 149,99 USD rocznie (odtwarzanie na 2 urządzeniach jednocześnie, rozdzielczość 1080p, 30 pobrań offline, jakość dźwięku przestrzennego 5.1),
 • Max Ultimate Ad Free bez reklam za 19,99 USD miesięcznie lub 199,99 USD rocznie (odtwarzanie na 4 urządzeniach jednocześnie, rozdzielczość do 4K UHD, 100 pobrań offline, jakość dźwięku Dolby Atmos).

Aplikacja „Max: Stream HBO, TV, & Movies” (The One to Watch) dostępna jest do pobrania w sklepach App Store i Google Play w USA:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Max | WarnerMedia Global Digital Services, LLC