Vodylla to nowa platforma streamingowa z filmami dokumentalnymi

W poniedziałek 8 maja 2023 roku wystartowała Vodylla — tematyczna platforma streamingowa z ekscytującymi filmami dokumentalnymi.

Vodylla - platforma streamingowa z treściami dokumentalnymi

Serwis Vodylla skierowany jest do dorosłego widza, który interesuje się wielką polityką, historią, konfliktami zbrojnymi, misjami elitarnych sił specjalnych czy rywalizacją wywiadów. Vodylla nie jest platformą familijną. To mocne dokumenty pokazujące prawdę, która wywołuje autentyczne emocje, często silniejsze niż w przypadku filmów fabularnych. Uzupełnieniem oferty tematycznej dostarczającej adrenaliny są filmy o ikonach pop kultury oraz doskonała rozrywka.

Zobacz też: BBC Player także w PLAY NOW oraz PLAY NOW TV 

W bibliotece Vodylli znajdują się dokumenty kinowe, w tym światowe hity nominowane do Oscara, nagradzane na festiwalach filmowych jak Sundance czy Tribeca, krótsze dokumenty telewizyjne tak lubiane przez Polaków oraz unikalne miniseriale i wieloodcinkowe seriale dokumentalne.

Do powiększanej o przebojowe dokumenty i formaty rozrywkowe biblioteki zagranicznych filmów wkrótce dołączą wyjątkowe, oryginalne produkcje dokumentalne RDF Entertainment. Pierwsza premiera, która poruszy miliony Polaków, już za kilkanaście dni. Przygotujcie się na wielką niespodziankę! 

Vodylla na start

Obecnie Vodylla dysponuje 500 godzinami wyspecjalizowanych treści i setkami godzin zakontraktowanych materiałów, z których wiele jest właśnie przygotowywanych w wersji na polski rynek. Widz poszukujący ekscytujących filmów dokumentalnych ma z czego wybierać.

Na początek platforma poleca wybitny, nominowany do Oscara dokument „Cartel Land” o ludziach po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym, czy film „Ja. Snajper” – wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach.

„Neavy Seals. Prawdziwa historia” pokazuje z wykorzystaniem oryginalnych dokumentów działania tej elitarnej jednostki od plaż Normandii, przez wojnę w Korei i Wietnamie, po Irak i Afganistan. Dwuczęściowy „Queen. Nasze dni” to wielowymiarowy portret zespołu i Freddiego Mercurego. Nieznane zdjęcia, archiwalne nagrania, wywiady i duuużo muzyki. Show must go on!

Pośród formatów rozrywkowych można polecić szczególnie „Family Feud”, oryginalną amerykańską, komediową i niegrzeczną Familiadę, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey, jak też relaksujący, pełen humoru „Moon Talk”, czyli rozmowy z polskimi gwiazdami przy świetle Księżyca.

Cena i dostępność

W pierwszym okresie Vodylla jest platformą przeglądarkową, niewymagającą instalacji żadnych aplikacji, dostępną pod adresem vodylla.pl. Użytkownicy iPhone’ów mogą streamingować treści z komórki bezpośrednio na telewizor. Płatność 19,90 zł miesięcznie za jednostanowiskową subskrypcję można opłacić za pomocą systemu płatności Przelewy 24 poprzez karty płatnicze Visa i MasterCard. 

Vodylla - platforma streamingowa z treściami dokumentalnymi
Vodylla – platforma streamingowa z treściami dokumentalnymi

Właścicielem Vodylli jest R.D.F. Entertainment spółka z o.o.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vodylla