Chat Bing GPT-4 dostępny już dla wszystkich

Czat oparty o sztuczną inteligencję w wyszukiwarce Bing firmy Microsoft jest teraz dostępny dla wszystkich, a wkrótce pojawią się wtyczki.

Ikona Microsoft Bing

Wszystko czego potrzebujesz, aby korzystać z wersji Bing opartej na GPT-4, to konto Microsoft. Firma udostępniła dziś wszystkim swojego chatbota Bing GPT-4, dzięki czemu lista oczekujących już nie działa. Wystarczy zalogować się do nowej wyszukiwarki Bing lub w przeglądarce Edge za pomocą swojego konta Microsoft, a uzyskasz dostęp do otwartej wersji zapoznawczej obsługiwanej przez GPT-4. Microsoft masowo aktualizuje czat w Bingu, dodając wiele nowych funkcji, a nawet obsługę wtyczek.

Ta otwarta wersja zapoznawcza pojawia się prawie dwa miesiące po tym, jak Microsoft eksperymentował z usunięciem listy oczekujących na nową funkcję czatu Bing. ChatGPT został pierwotnie uruchomiony w prywatnej wersji zapoznawczej w lutym i od tego czasu Microsoft stopniowo go otwiera.

Microsoft dodaje teraz więcej inteligentnych funkcji do czatu Bing, w tym wyniki wyszukiwania dla obrazów i wideo, nowe funkcje Bing i Edge Actions, trwały czat i historię, oraz obsługę wtyczek. Obsługa wtyczek będzie kluczowym dodatkiem dla programistów i dla przyszłości ChatGPT w Bingu.

Microsoft współpracuje z OpenTable, aby włączyć ich wtyczkę do realizacji rezerwacji w restauracjach w Bing Chat i WolframAlpha do generowania wizualizacji. Microsoft podzieli się informacjami na swojej konferencji Build w tym miesiącu, podczas której powinniśmy lepiej przyjrzeć się, w jaki sposób programiści naprawdę rozszerzą tego chatbota, tak jak zrobiło to OpenAI z ChatGPT w marcu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Microsoft | The Verge