Google Pixel Fold wygląda całkiem nieźle na tych zdjęciach

Wyciekły piękne nowe rendery, dzięki którym możemy lepiej przyjrzeć się nadchodzącemu składakowi – Google Pixel Fold.

Jeszcze nieoficjalne zdjęcia smartfona Google Pixel Fold
Jeszcze nieoficjalne zdjęcia smartfona Google Pixel Fold | fot. via Evan Blass

Nie są to pierwsze rendery składanego smartfona Google Pixel Fold, ale te prawie na pewno należą do Google’a i można przypuszczać, ze są to prawdziwe zdjęcia wyczekiwanego urządzenia. Na zdjęciach widzimy duży ekran na zewnątrz, większy ekran w środku i złożony telefon z profilu. Pixel Fold na zdjęciach w 4K zostały udostępnione przez Evana Blassa (@evleaks). Według najnowszych doniesień Google planuje wprowadzić na rynek swój pierwszy składany smartfon za 1700 USD w czerwcu lub maju, podczas konferencji I/O 2023.

Widzieliśmy już mnóstwo projektów telefonu Pixel Fold. Widzielismy też wideo. Słyszeliśmy już sporo o przeciekach marketingowych. Teraz możemy nacieszyć oczy tym, co prawie na pewno jest pierwszymi zdjęciami od samego Google’a i prawdopodobnie przedstawiają prawdziwy smartfon Pixel Fold.

Te zdjęcia 4K nie pokazują niczego nowego, co wcześniej nie wyciekło, i nie widać na nich, jak bardzo wystający jest aparat ani nie możemy przyjrzeć się wewnętrznemu ekranowi, ale sprawiają, że ten telefon wygląda nieco bardziej elegancko niż na wczesniej publikowanych nieoficjalnych materiałach wideo.

Jest też dość mała przerwa między dwiema połówkami, a podobno 5,8-calowy przedni ekran wygląda dość solidnie – jeśli te rendery nie kłamią.

Wcześniej Blass ujawnił również rendery czegoś, co wydaje się być pięknym koralowym Pixelem 7A. A minęły dopiero dwa dni, odkąd ujawnił nowy składany Razr.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge | Evan Blass