„Czarne lustro” wróci z 6. sezonem już w czerwcu

Szósty sezon serialu „Czarne lustro” serwisu Netflix ukaże się w czerwcu 2023 roku, a już dziś możemy obejrzeć pierwszy zwiastun.

Kadr z 6. sezonu Black Mirror (Czarne lustro) Netflix

W nowym sezonie serialu Czarne lustro (Black Mirror) wystąpią znani aktorzy, tacy jak Aaron Paul, Kate Mara i Salma Hayek Pinault. Wiedzieliśmy, że szósty sezon Czarnego lustra jest w przygotowaniu, ale teraz wiemy o nim dużo więcej. Nowy zwiastun udostępniony przez serwis Netflix ujawnia, że sezon będzie miał premierę w czerwcu 2023 roku i wystąpią w nim dobrze nam znani aktorzy.

Zobacz też: Dwie książki o serialu „Czarne lustro” w polskich księgarniach!

We wpisie na blogu Netflix obiecuje, że sezon serialu będzie jak dotąd „najbardziej nieprzewidywalny”. Firma nie mówi jeszcze, dlaczego tak będzie, ale cytat Charliego Brookera, twórcy serialu, rzuca nieco światła na to, czego możemy się spodziewać.

„Częściowo jako wyzwanie, a częściowo po to, aby zachować świeżość zarówno dla mnie, jak i dla widza, zacząłem ten sezon od celowej zmiany niektórych z moich własnych podstawowych założeń dotyczących tego, czego się spodziewać” – powiedział Brooker. „W rezultacie tym razem, oprócz niektórych bardziej znanych tropów Black Mirror, mamy także kilka nowych elementów, w tym niektóre, o których wcześniej przysięgałem, że serial nigdy nie zrobi (…) Wszystkie historie są nadal tonalnie w stylu Black Mirror na wskroś – ale z pewnymi szalonymi twistami i większą różnorodnością niż kiedykolwiek wcześniej”.

Netflix wciąż nie powiedział, ile odcinków będzie liczył szósty sezon. Variety informowało w zeszłym roku, że ten sezon będzie miał więcej odcinków niż trzyodcinkowy piąty sezon, który wyszedł w 2019 roku.

W pełnej gwiazdorskiej obsadzie sezonu znajdą się: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin i Zazie Beetz.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Tudum