Urodzinowe GB z okazji 10-lecia nju mobile!

Właśnie mija 10 lat od kiedy na rynku pojawiła się marka nju mobile należąca do Orange Polska – operator przygotował niespodziankę!

nju mobile ma 10 lat

Klienci korzystający z usług nju mobile mogą odebrać darmowe 10 GB z okazji 10. urodzin istnienia operatora na polskim rynku. Nju mobile zapowiedziało także rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych. Marka nju była pierwszą tak atrakcyjną cenowo, rewolucyjną ofertą na abonament i na kartę. W kolejnych latach oferta była rozwijana.

Zobacz też: Nju komórkowy to cyfrowa usługa za 29 zł/mies.

Od 2015 roku klienci mogli dokupić numer dodatkowy za 9 zł. W tym samym roku na rynek weszła ceniona przez klientów usługa „im dłużej, tym lepiej”, która mnoży GB za staż w nju (2x więcej GB po pół roku, 2,5x więcej po roku i aż 3 razy więcej po 2 latach).

Rok później pojawił się internet mobilny – dziś to od 60 do180 GB za 29 zł miesięcznie oraz opcja „nie korzystasz nie płacisz”. W 2021 roku wprowadzona została możliwość zakupu trzeciego numeru w nju mobile za 19 zł.

Z kolei ubiegły rok zaowocował wieloma ofertami:

  • 5G w ofertach za 29 zł, 39 zł i numerach dodatkowych,
  • nju w ofercie subskrypcyjnej (plan nju komórkowy za 29 zł),
  • internet światłowodowy od 39,99 zł/mies.

We wrześniu 2023 roku nju mobile planuje rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych.

Urodzinowy prezent dla klientów nju mobile 

Z nju mobile korzysta obecnie ponad 1 mln klientów. Z okazji urodzin każda z tych osób może odebrać darmowe 10 GB. Aby skorzystać z prezentu wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80955 o treści URODZINY (w nju na abonament i nju na kartę). Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają swoje GB automatycznie.

Aż 92% zadowolonych klientów 

W badaniu klientów, którzy kupili ofertę nju mobile – przeprowadzonym w listopadzie 2022 roku na zlecenie Orange Polska przez agencję badawczą PBS – aż 92% z nich twierdzi, że jest zadowolonych z oferty nju mobile. Swoim znajomym lub rodzinie poleciłoby ją aż 90% badanych.

Najważniejsze wyniki badania klientów nju mobile przeprowadzonym w listopadzie 2022 roku na zlecenie Orange Polska przez agencję badawczą PBS
Najważniejsze wyniki badania klientów nju mobile przeprowadzonym w listopadzie 2022 roku na zlecenie Orange Polska przez agencję badawczą PBS

Nju mobile jest doceniane również za świetną obsługę klientów. Marka otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi aż 7 razy. Ostatnią w tym roku.

Najpopularniejszą ofertą nju mobile jest 19 zł na głowę w parze lub trio. W ofercie w  parze za 19 zł klienci otrzymują  nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB do wspólnego korzystania. Pakiet 20 GB już po pół roku zwiększa się do 40 GB, po roku do 50 GB, a po 2 latach do 60 GB.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska