Oto wszystkie nowości zapowiedziane przez nową platformę Max

HBO Max to teraz tylko Max — serwis podzielił się pierwszymi informacjami na temat nowego prequela „Gry o tron”, serialu o Harrym Potterze, „Pingwina” i nie tylko.

Zapowiedź serwisu streamingowego Max (2023)

Firma Warner Bros. Discovery oficjalnie rezygnuje z HBO w nazwie swojego serwisu streamingowego HBO Max. Konglomerat medialny ogłosił w środę zmianę marki na Max, jeden serwis streamingowy dla wszystkich oryginalnych produkcji HBO, filmów Warner Bros., DC Universe, Wizarding World of Harry Potter i nowych tytułów Max, a także treści lifestylowych z HGTV, Food Network, Discovery Channel, TLC, Cartoon Network i nie tylko.

Obecni klienci HBO Max nadal będą mieli dostęp do funkcji swojego obecnego planu w tej samej cenie.

Poniżej znajddziesz listę wszystkich nowo zapowiedzianych tytułów i aktualizacji dotyczących istniejących programów i serialu, ogłoszone przez Warner Bros. Discovery po tym jak zapowiedziano rebranding serwisu na 23 maja 2023 roku w Stanach Zjednoczonych. Max trafi do Polski w 2024 roku.

Nowe seriale w Max

Gremlins: Secrets of the Mogwai: animowana seria prequeli serii filmowej, w której swoich głosów użyczą Ming-Na Wen, James Hong, BD Wong, Matthew Rhys, Izaac Wang, AJ LoCascio, Gabrielle Nevaeh Green i oryginalna gwiazda Gremlins — Zach Galligan.
Data premiery: 23 maja 2023 roku.

Serial o Harrym Potterze: adaptacja kultowej serii książek, która była już adaptowana na dużym ekranie, oficjalnie pojawi się w serwisie streamingowym z nową obsadą, a autorka J.K. Rowling została producentem wykonawczym.

The Sympathizer: HBO wypuściło zwiastun limitowanej serii od Park Chan-wooka i Dona McKellara, opartej na powieści Viet Thanh Nguyen o tym samym tytule, w której występują Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Ky Duyen, Sandra Oh. Producent wykonawczy Robert Downey Jr. wraca do telewizji po dwóch dekadach.

The Regime: HBO zaprezentowało także zwiastun limitowanego serialu z Kate Winslet w roli głównej, opowiadającego o roku spędzonym za murami pałacu nowoczesnego europejskiego reżimu.

True Detective: Night Country: czwarta część antologii kryminalnej HBO, w której występują Jodie Foster, Kali Reis, Fiona Shaw, Finn Bennett, Isabella Star Lablanc, Aka Niviâna, Anna Lambe i Joel D. Montgrand, Christopher Eccleston i John Hawkes. Zobacz pierwszy zwiastun.

The Penguin: Max wydało oficjalną zapowiedź serialu skupiającego się na złoczyńcy granym przez Colina Farrella w The Batman Matta Reevesa, w którym Farrell ponownie wciela się w tę rolę, a Reeves jest producentem wykonawczym. W obsadzie są także Cristin Milioti, Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, Deirdre O’Connell, Clancy Brown i Michael Zegen.

A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight: HBO zapowiedziało nową serię prequeli Gry o tron, napisaną i wyprodukowaną przez George’a R.R. Martina i Irę Parkera, która opowiada o nieprawdopodobnych bohaterach Ser Duncanie Wysokim i jego giermku Jaju.

The Conjuring: kolejna nowa seria będzie oparta na serii The Conjuring z producentem horrorów Peterem Safranem jako producentem wykonawczym i filmowcem Jamesem Wanem.

Projekt The Big Bang Theory: nowy serial komediowy wywodzący się z The Big Bang Theory (pol. Teoria wielkiego podrywu) jest w trakcie realizacji przez twórcę oryginalnego sitcomu Chucka Lorre’a, który będzie producentem wykonawczym.

TV: reality show, styl życia, dokumenty

Fixer Upper: The Hotel: Magnolia Network ogłosiła nową serię renowacji od Chipa, a Joanna Gaines zobaczy, jak para odnawia budynek w centrum Waco w Teksasie, aby otworzyć Hotel 1928 — nowy hotel butikowy, zaledwie kilka przecznic od Magnolia Market at the Silos. Serial ma mieć premierę w listopadzie. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Survive the Raft: Discovery Channel uruchamia serial, który opowiada o nieznajomych z różnych środowisk, którzy spotykają się, aby żyć i pracować na morzu.

SmartLess: On the Road: sześcioczęściowy serial dokumentalny śledzący losy Willa Arnetta, Jasona Batemana i Seana Hayesa podczas północnoamerykańskiej trasy ich przebojowego podcastu SmartLess, którego premiera odbędzie się w serwisie Max 23 maja 2023 roku. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Love & Translation: TLC ogłosiło nową serię skupiającą się na trzech Amerykanach i 12 kobietach z całego świata, którzy podróżują, aby razem zamieszkać na odległej wyspie w poszukiwaniu miłości. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Barbie Dreamhouse Challenge: HGTV ogłosiło serię konkursów renowacyjnych, których gospodarzem jest Ashley Graham, w której supergwiazdy z sieci przekształcą dom w południowej Kalifornii w prawdziwy dom Barbie Dreamhouse. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Filmy

Peter and the Wolf: animowana wersja ukochanej klasycznej opowieści z muzyką i narracją Gavina Fridaya oraz grafiką opartą na oryginalnych ilustracjach Bono zmierza do Maxa i Cartoon Network.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Entertainment Weekly | Warner Bros. Discovery