Max – czyli połączone HBO Max i Discovery+ ma zastać ogłoszony dzisiaj!

Połączona usługa przesyłania strumieniowego HBO Max i Discovery+ ma zostać ogłoszona 12 kwietnia 2023 roku i ma nazywać sią po prostu „Max”.

Max - nowa nazwa połączonych usług HBO Max i Discovery+

Oczekuje się, że HBO Max i Discovery+ połączą się i zadebiutują w środę 12 kwietnia 2023 roku jako nowa, ujednolicona usługa przesyłania strumieniowego o nazwie Max. Aby opracować jedną usługę przesyłania strumieniowego, WarnerMedia, część AT&T, połączyła się z Discovery w ramach fuzji o wartości 43 miliardów dolarów w maju 2021 roku. Dyrektor generalny Discovery, David Zaslav, stwierdził w 2022 r., Że nowy pakiet będzie łączył HBO Max i Discovery +, aby konkurować z usługami takimi jak Apple TV + i inni.

Według The New York Times szczegóły nowej usługi, która podobno nosi nazwę „Max”, zostaną ujawnione właśnie dziś. Źródła podają, że serwis streamingowy Max będzie miał wiele poziomów subskrypcji w różnych przedziałach cenowych.

Mówi się, że jeden z poziomów zawiera plan bez reklam, który ma kosztować tyle samo co obecna subskrypcja HBO Max bez reklam.

Usługa Max będzie zawierała seriale HBO, takie jak Rodzina Soprano i Sukcesja, które dołączą do serii Discovery, takich jak Dr Pimple Popper i Fixer Upper. Źródła podają, że po ogłoszeniu, minie kilka miesięcy, zanim serwis pod nową nazwą stanie się dostępny.

Podobno firma utrzyma Discovery+ obok nowej usługi zamiast ją likwidować. Celem jest zapobieżenie utracie znacznej części z 20 milionów klientów Discovery+, którzy być może nie chcą płacić więcej za dostęp do dodatkowych treści.

Nie jest jasne, w jaki sposób obecni abonenci będą migrowani z HBO Max do nowej usługi, gdy będzie ona dostępna. To i pewnie więcej szczegółów poznamy zapewne dzisiaj.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Insider