„Star Wars Jedi: Ocalały” na zwiastunie przed premierą 28 kwietnia

Zobacz, jak Cal Kestis robi całkiem fajne rzeczy z użyciem mocy w nowym zwiastunie gry „Star Wars Jedi: Ocalały”, która ukaże się 28 kwietnia 2023 roku.

Star Wars Jedi: Ocalały

Respawn Entertainment i Electronic Arts podzieliły się ostatnim zwiastunem Star Wars Jedi: Ocalały (tyt. oryg. STAR WARS Jedi: Survivor™) przed premierą gry jeszcze w tym miesiącu. Wydany w niedzielę podczas trwającego wydarzenia Disneya Star Wars Celebration w Londynie, klip zawiera mieszankę historii i najważniejszych elementów rozgrywki.

Sprawdź też: „Star Wars: Ahsoka” zadebiutuje w sierpniu 2023 roku

W szczególności możesz zobaczyć, jak bohater Cal Kestis używa swojego nowego miecza świetlnego w walce i łączy siły z kilkoma towarzyszami, w tym Merrin z Jedi: Upadły Zakon, aby wyeliminować droida bezpieczeństwa z serii KX.

Nie zepsuję najlepszej części trailera, ale wspomnę, że dotyczy to ścigacza. Jeśli chcesz przejść do gry w ciemno, zwróć uwagę, że zwiastun wskazuje na kilka podpowiedzi dotyczących historii – chociaż Respawn sugeruje, że „nie wszystkie obrazy pojawiają się w grze”.

Gra wydaje się być lepszą, bardziej dopracowaną wersją tytułu Star Wars Jedi: Upadły Zakon, z większą liczbą rzeczy do zrobienia i odkrycia przez gracza. Jeśli jesteś fanem pierwszej części lub bardziej ogólnie Gwiezdnych Wojen, podejrzewam, że będziesz chciał sprawdzić tę grę.

Gra wideo Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się 28 kwietnia 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Obejrzyj zwiastun „Star Wars Jedi: Survivor – Final Gameplay Trailer”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Engadget | PlayStation