„Star Wars: Ahsoka” zadebiutuje w sierpniu 2023 roku

Zobacz zwiastun najnowszego spinoffu „Star Wars: Ahsoka”, który pojawi się w sierpniu na Disney+.

„Star Wars: Ahsoka” - oficjalny zwiastun teaser

Tego lata będzie jeszcze więcej seriali z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Lucasfilm potwierdził, że kolejnym spinoffem aktorskim, który trafi na Disney Plus, będzie Ahsoka, którego transmisja rozpocznie się w serwisie streamingowym Disney Plus w sierpniu 2023 roku. Informacja została ogłoszona podczas panelu Star Wars Celebration 2023. Możemy również zobaczyć pierwsze ujęcia z serialu w udostępnionym właśnie zwiastunie.

Ahsoka to postać, po raz pierwszy pojawiła się w drugim sezonie serialu The Mandalorian po tym, jak została pierwotnie wprowadzona do animowanych produkcjach. Gra ją Rosario Dawson, która ponownie wcieli się w swoją rolę w nowej serii.

Wiedzieliśmy już, że serial zadebiutuje w tym roku, ponieważ jest częścią całkiem obszernej listy premier Disney Plus w 2023 roku.

A ponieważ to jest Disney, Star Wars: Ahsoka jest tylko jedną z wielu serii w toku. W ramach dzisiejszego panelu firma potwierdziła również, że kolejny spinoff, The Acolyte – w którym występują Amandla Stenberg, Carrie-Anne Moss i Lee Jung-jae – zadebiutuje na Disney Plus w 2024 roku.

Logo serialu „Star Wars: The Acolyte”
Logo serialu „Star Wars: The Acolyte”

The Acolyte to serial skupiający się na ciemnej stronie Mocy, z obsadą prowadzoną przez Amandla Stenberga z kilkoma wielkimi nazwiskami, takimi jak gwiazda Matrixa Carrie-Anne Moss i Lee Jung-jae ze Squid Game. Reszta obsady to Manny Jacinto, Dafne Keen, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Charlie Barnett i Dean-Charles Chapman. Leslye Headland, współtwórczyni Russian Doll Netfliksa, pełni funkcję showrunnerki, reżyserki i producenta wykonawczego. Seria została po raz pierwszy ogłoszona w 2020 roku.

W momencie premiery Akolita dołączy do szybko rosnącej listy seriali aktorskich Star Wars na Disney Plus, w tym Mandalorianina, Andora i Księgi Boby Fetta.

Obejrzyj zwiastun serialu „Star Wars: Ahsoka”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Lucasfilm | The Verge