Soundtrack z „Alto’s Adventure” dostępny w serwisach muzycznych

Najnowsza ścieżka dźwiękowa z gry „Alto’s Adventure” jest już dostępna w serwisach streamingowych Apple Music, Spotify i Bandcamp.

Soundtrack z gry Alto’s Adventure w Apple Music (Todd Baker, 2023)
Soundtrack z gry Alto’s Adventure w Apple Music (Todd Baker, 2023)

Hitowa gra Alto’s Adventure doczekała się zremasterowanej wersji rozszerzonej w serwisie Apple Arcade w zeszłym roku – „The Spirit of the Mountain” z nową ścieżką dźwiękową. Teraz muzyka z najnowszej gry z przygodami Alto pojawiła się w muzycznych serwisach streamingowych Apple Music, Spotify i nie tylko, więc możesz cieszyć się klimatem tej uroczej produkcji w dowolnym momencie.

Studio stojące za Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey — Snowman, podzieliło się wiadomością o ściezce dźwiękowej na swoim koncie Twitterze. Soundtrack do Alto’s Adventure: Duch góry (oryg. Alto’s Adventure: Spirit of the Mountain) skomponował Todd Baker (artysta odpowiedzialny za muzykę do takich gier jak Monument Valley 2, Land’s End i nie tylko).

Ścieżki dźwiękowe do oryginalnych gier Alto’s Adventure, Alto’s Odyssey i Alto’s Odyssey: The Losty City można znaleźć także w Apple Music, Spotify i nie tylko.

Oprócz Todda Bakera, inni kompozytorzy muzyki do serii gier Alto to Torrin Borrowdale i Brian Crawford.

Chociaż uwielbiam wszystkie ścieżki dźwiękowe używane w grach, w tym najnowszą Bakera, to „Zen Mode” Borrowdale jest idealne, jeśli szukasz czegoś spokojnego i relaksującego.

Linki do ścieżki dźwiękowej gry Alto’s Adventure: Spirit of the Mountain:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Snowman | 9TO5Mac