Ten mały robot GravaStar to tak naprawdę ładowarka

Urządzenia GravaStar Alpha65 to tak naprawdę trzyportowa ładowarka o mocy 65 W do smartfona lub komputera.

Robot-ładowarka GravaStar Alpha65
Robot-ładowarka GravaStar Alpha65

Nie ma powodu, dla którego Twoja ładowarka USB-C musi być nudna. Zamiast być zwykłą białą lub czarną skrzynką, Alpha65 firmy GravaStar wygląda jak miniaturowy robot. Ale tak naprawdę jest to ładowarka 65 W z wieloma portami USB. Alpha65 ma kształt robota przypominający tego z klasycznych filmów science-fiction. Dzięki składanym nogom stoi na wyświetlaczu i siada do ładowania. Jego lodowoniebieskie oczy świecą, gdy płynie przez niego prąd.

GravaStar stara się wykorzystywać produkty, które tradycyjnie są „nudne”, i przekształcać je w nostalgiczne, kolekcjonerskie przedmioty, które zawierają również najnowszą dostępną technologię — powiedział Yong Huang, założyciel GravaStar i projektant przemysłowy.

Ładowarka ma parę portów USB-C i jeden port USB-A, z wysuwanymi bolcami zasilającymi na dolnej krawędzi. Został wykonany z GaN, aby zminimalizować jego rozmiar.

GravaStar Alpha65 trafił do sprzedaży we wtorek w cenie 59,95 USD.

Kolejnym wyjątkowym nowym produktem GravaStar jest głośnik Supernova Bluetooth, który ma kształt robota, dzięki czemu wygląda interesująco, nawet gdy nie jest używany. Pełni podwójną rolę jako lampka. Głośnik osiąga 90 dB, a Supernova obiecuje głębokie basy, czyste średnie i wyraźne wysokie tony z 3-calowego głośnika pełnozakresowego i 0,5-calowego głośnika wysokotonowego.

Supernova oferuje trzy różne tryby oświetlenia: żywy tryb dynamiczny, tryb pojedynczego światła (z dostępnymi ośmioma różnymi kolorami) oraz tryb światła kempingowego, który ma naśladować migotanie ogniska.

Urządzenie może działać do siedmiu godzin po naładowaniu. Znaczna część korpusu jest metalowa i jest uchwyt do używania urządzenia jako latarni.

GravaStar Supernova
Lampka i głosnik Bluetooth GravaStar Supernova

Głośnik GravaStar Supernova Bluetooth jest dostępny w kolorze czarnym lub białym i kosztuje 179,99 USD.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: GravaStar | Cult of Mac