Zobacz zapowiedź 3. sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”

Disney+ ujawnił pierwsze materiały z trzeciego sezonu hitowego serialu oryginalnego „Zbrodnie po sąsiedzku”.

„Zbrodnie po sąsiedzku” Disney+

Dostępne są już pierwsze oficjalne materiały zapowiadające 3. sezon serialu oryginalnego Disney+ Zbrodnie po sąsiedzku (tyt. oryg. Only Murders in the Building). Podczas 95. gali wręczenia Oscarów® premierę miała zapowiedź z udziałem zdobywczyni Oscara® – Meryl Streep. Nowy sezon już wkrótce w Disney+.

Przeczytaj także: Dokument o Miley Cyrus już 10 marca na Disney+

Pomysł na komedię kryminalną rodził się w głowach Steve’a Martina, Dana Fogelmana i Johna Hoffmana już od dłuższego czasu. Serial Zbrodnie po sąsiedzku opowiada o trójce nieznajomych (w tych rolach: Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez), których połączyła wspólna pasja, jaką są prawdziwe zbrodnie. Niespodziewanie zostają wplątani w jedną z nich. Kiedy w ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side, gdzie mieszkają, dochodzi do makabrycznej śmierci, trio podejrzewa, że było to morderstwo.

Wykorzystują oni swoją wiedzę, którą zdobyli między innymi podczas słuchania podcastów o tematyce true crime, aby odkryć prawdę i rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci jednego z lokatorów. W tym celu zakładają swój własny podcast, w którym dokumentują i analizują zdobyte poszlaki, odkrywając przy okazji sekrety, jakie skrywa budynek. Wkrótce okazuje się, że morderca może być pośród nich, a bezpieczeństwo trójki śledczych jest zagrożone. Muszą więc znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno…

Cały pierwszy i drugi sezon Zbrodni po sąsiedzku możesz obejrzeć na Disney+:

Obejrzyj zapowiedź 3. sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”:

Twórcami i scenarzystami serialu Zbrodnie po sąsiedzku są Steve Martin i John Hoffman (Grace i Frankie, Spojrzenia). Są oni również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (Tacy jesteśmy) oraz Jessem Rosenthalem. Serial wyprodukowany jest przez wytwórnię 20th Television, będącą częścią Disney Television Studios.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: