Serial „Bracia” można obejrzeć w Polsat Box Go

Rodzinna tragedia, podwójne życie i tajemnice — obejrzyj polski serial „Bracia” w serwisie Polsat Box Go.

Serial „Bracia” Polsat Box Go (2023)

Czterej bracia stają w obliczu nagłej tragedii, która jest dopiero początkiem niespodziewanych problemów, jakie dotkną całą rodzinę. Losy mężczyzn, na których ogromny wpływ miały zaniedbania i niejasne interesy wymagającego ojca, w wyniku nowych życiowych okoliczności komplikują się coraz bardziej. W środę 8 marca 2023 roku w serwisie Polsat Box Go pojawił się pierwszy odcinek serialu Bracia w reżyserii Macieja Migasa – najnowszej produkcji z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim (serialowy Piotr), Mateuszem Kościukiewiczem (serialowy Alek), Damianem Kretem (serialowy Wojtek) i Nikodemem Rozbickim (serialowy Adam) w rolach głównych.

Bracia to serial pełen rodzinnych tajemnic, niespodziewanych okoliczności i wyrazistych postaci. Wychowani w jednym domu, ale całkiem różni od siebie bracia wybrali w dorosłym życiu własne drogi, ale na decyzje każdego z nich wpływ miało wychowanie przez nadopiekuńczą matkę i nieobecnego, zajętego interesami i własnym życiem krytycznego ojca. Teraz stają w obliczu tragedii, która rozpocznie ciąg nowych zdarzeń i problemów. Bracia to świat pokazany z różnych męskich perspektyw – jest rywalizacja i konflikty, są dylematy i trudne wybory oraz ważne dla braci kobiety – matka, żony, przyjaciółki i kochanki.

Dwunastoodcinkowy serial wyreżyserował Maciej Migas („Oda do radości”, „Układ”, „Tatuśkowie”, „Żyć nie umierać”), za adaptację scenariusza odpowiadają Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska i Aneta Głowska.  Muzyka – Patryk Kumór („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Mały Zgon”, „The End”) i Dominik Buczkowski („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Kolejna 365 dni”, „365 dni: Ten dzień”).

W produkcji wystąpiła gwiazdorska obsada m.in.: Jan Frycz („Gierek”, „Osiecka”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Lokatorka”), Piotr Stramowski („Pokusa”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Tatuśkowie”, „Bad Boy”), Mateusz Kościukiewicz („Gorzko, gorzko!”, „Wszystko, co kocham”, „Twarz”, „Matka Teresa od kotów”), Damian Kret („Najlepszy”, „Belfer”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Drogi wolności”), Nikodem Rozbicki („Rodzina na Maxa”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „Sexify”), Katarzyna Gniewkowska („Nieruchomy poruszyciel”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Czas Honoru”, „Szpilki na Giewoncie”), Dorota Landowska („Brokat”, „Zupa nic”, „Zabawa zabawa”, „Generał Nil”), Agnieszka Sienkiewicz-Gauer(„Przyjaciółki”, „Ile waży koń trojański?”, „Yuma”, „M jak miłość”), Dominika Kachlik („To nie ze mną”, „O mnie się nie martw”, „Wojenne dziewczyny”, „W rytmie serca”), Anna Smołowik („Rodzina na Maxa”, „Podatek od miłości”, „To musi być miłość”, „Miłość do kwadratu”), Aleksandra Grabowska („Brokat”, „Belfer”, „Kobiety mafii 2”, „Broad Peak”).

Kadr z serialu „Bracia”. Na zdjęciu od lewej: Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Piotr Stramowski i Nikodem Rozbicki
Kadr z serialu „Bracia”. Na zdjęciu od lewej: Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Piotr Stramowski i Nikodem Rozbicki

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem wykonawczym jest MWM Media.

Jak obejrzeć serial „Bracia” w Polsat Box Go?

Pierwszy odcinek serialu można oglądać od 8 marca 2023 roku w Polsat Box Go. Kolejne będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy. Format będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kolejne odcinki Braci – w każdą środę w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. 

Zobacz zwiastun serialu „Bracia”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Grupa Polsat