OSCARY 2023: Jak oglądać online 95. ceremonię rozdania Oscarów?

Tegoroczna ceremonia wręczenia Oscarów będzie transmitowana na żywo w nocy z 12 na 13 marca 2023 roku w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

95. ceremonia rozdania nagród Oscars - 13 marca 2023 roku w Canal+ online
95. ceremonia rozdania nagród Oscars – 13 marca 2023 roku w Canal+ online

Ceremonię rozdania nagród co roku śledzą miliony fanów na całym świecie. W tym roku odbędzie się ponownie w kultowym dla fanatyków kina Dolby® Theater at Ovation Hollywood Center®, a poprowadzi ją już po raz trzeci nagrodzony kilkukrotnie popularny komik Jimmy Kimmel. W Polsce, podobnie jak w poprzednich latach, rozdanie Oscarów® (Oscars®) będzie można obejrzeć wyłącznie w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. 

Studio CANAL+ poprowadzą wybitni znawcy filmu: dziennikarka i felietonistka, prowadząca program AKTUALNOŚCI FILMOWE+ w CANAL+ – Karolina Korwin Piotrowska oraz Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i prezenter, prowadzący KINO MÓWI w Ale kino+ i współprowadzący AKTUALNOŚCI FILMOWYCH+. 

Nominacje do najważniejszych nagród świata filmu zostały już przyznane. Teraz przyszła pora na nadrobienie oscarowych zaległości i postawienie na swoich faworytów.

W serwisie PREMIERY CANAL+ obejrzeć można m.in. polskiego reprezentanta wśród tegorocznych kandydatów do Oscara®, czyli nominowane za najlepszy film zagraniczny, najnowsze dzieło kultowego reżysera Jerzego Skolimowskiego – IO.Historię podróżującego po Europie szarego osiołka, który staje się świadkiem ludzkiego okrucieństwa.

Oscary 2023: Transmisja na żywo z ceremonii, którą otworzy o godz. 1:30 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do godz. 5:00.

W portfolio PREMIER CANAL+ znajdują się również inne filmy nominowane do tegorocznych nagród.

95. ceremonię wręczenia Oscarów® będzie można obejrzeć w nocy z 12 na 13 marca w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

Więcej o oscarowych tytułach przeczytasz w specjalnej sekcji serwisu Canal+ Polska.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+