Nowy serial „Nagroda na dzień dobry” w Apple TV+ od 29 marca

Apple TV+ udostępniło zwiastun nowego serialu komediowego pt. „Nagroda na dzień dobry” z Chrisem O’Dowdem w roli głównej, opowiadającym o tajemniczej maszynie w małym miasteczku.

„Nagroda na dzień dobry” Apple TV+ (serial 2023) The Big Door Prize

Dziesięcioodcinkowy serial Nagroda na dzień dobry (tyt. oryg. The Big Door Prize) będzie miał premierę w marcu podczas SXSW i zadebiutuje na całym świecie w serwisie streamingowym Apple TV+ 29 marca 2023 roku. Apple będzie wydawać jeden nowy odcinek w każdą kolejną środę, aż do 17 maja.

Sprawdź także: Technooptymizm w serialu „Za lepsze jutro” kryje w sobie coś mrocznego!

Seria została nakręcona na podstawie powieści M.O. Walsha pod tym samym tytułem, została stworzona przez zdobywcę nagrody Emmy Davida Westa Reada. Nagroda na dzień dobry opowiada historię małego miasteczka zmienionego przez tajemnicze pojawienie się maszyny w sklepie wielobranżowym. Maszyna Morpho obiecuje ujawnić prawdziwy potencjał życiowy każdego mieszkańca.

Nauczyciel z liceum Dusty Hubbard (O’Dowd) jest sceptyczny i obserwuje, jak jego współobywatele używają maszyny do ponownej oceny swoich życiowych wyborów i ambicji. Jednak jego żona, Cass (Gabrielle Dennis), zdaje sobie sprawę, że być może dzięki wydrukom z maszyny mogłaby mieć lepsze życie.

Pojawienie się tajemniczej maszyny, która obiecuje ujawnić prawdziwy potencjał każdego człowieka, wywraca życie małego miasteczka do góry nogami. Wkrótce mieszkańcy zaczynają zmieniać pracę, analizować swoje związki i kwestionować długoletnie przekonania – wszystko to w pogoni za lepszą przyszłością.

W serialu występują także Ally Maki, Josh Segarra, Damon Gupton, Crystal Fox, Djouliet Amara i Sammy Fourlas, a także O’Dowd i Dennis.

Skydance Television i CJ ENM/Studio Dragon produkują serial, a David Ellison i Dana Goldberg są producentami wykonawczymi dla Skydance Television. Producentami wykonawczymi CJ ENM/Studio Dragon są Miky Lee, Young Kyu Kim i Hyun Park, a także Bill Bost i Sarah Walker.

Anu Valia, Molly McGlynn, Todd Biermann, Jenee LaMarque i Declan Lowney reżyserują serial, a twórca Read jest showrunnerem i producentem wykonawczym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ AppleInsider