Nowy wygląd apki Orange Flex i pakiety internetu bez limitu

Firma Orange udostępniła dziś aktualizację swojej aplikacji dla usługi mobilnej Orange Flex, wprowadzając nowy wygląd i pakiety nielimitowanego internetu.

Nowy wygląd ekranu głównego w aplikacji Orange Flex
Nowy wygląd ekranu głównego w aplikacji Orange Flex

Tak, jak zapowiedziano, tak zrobiono. Orange Flex zlikwidował 3 passy – czyli nie można już wybierać pakietów Music Pass, Video Pass i Game Pass. W ich miejsce wskoczyły dodatkowo płatne pakiety ∞ UNLMTD nielimitowanego transferu danych komórkowych do wykorzystania w dowolny sposób, a nie jak dotąd na określone usługi czy aplikacje. Pakiety można włączyć na 7 lub 30 dni, a ich cena zależy od posiadanego pakietu.

Sprawdź też: Orange wprowadza zmiany w ofercie na kartę (luty 2023)

Wycofano także całkowicie z oferty także Plan 15 GB za 25 zł miesięcznie, który do tej pory był dostępny dla użytkowników, którzy wcześniej go aktywowali. Klienci, którzy z niego korzystają, zostają przeniesieni do Planu 30 GB za 30 zł miesięcznie. To oznacza, że za dodatkowe 5 zł będą mieli do dyspozycji aż dwa razy więcej GB. Mogą także zrezygnować lub wybrać inny plan.

Nowe plany Orange Flex to teraz 30 GB za 30 zł/mies., 45 GB za 35 zł/mies., 80 GB za 50 zł/mies. oraz 150 GB za 80 zł/mies. wraz z możliwością dokupienia pakietów nielimitowanego internetu na tydzień lub 30 dni. Dodatkowy pakiet nielimitowanego internetu UNLMTD na 7 dni można włączyć dla pakietu 45 i 80 GB za wynosi 15 zł miesięcznie.

Za 30 dni UNLMTD w przypadku pakietu 45 GB trzeba dopłacić kolejne 45 zł a w przypadku pakietu 80 GB – 30 zł.

W najwyższym pakiecie 150 GB, nielimitowany pakiet internetu na 30 dni kosztuje 0 zł – w zasadzie operator mógłby od razu zmienić ten pakiet na prawdziwie UNMLTD zamiast tworzyć sztucznie pakiet 150 GB i dodatkową, darmową opcję na nielimitowany internet, no ale cóż…

Nowe plany w Orange Flex (z pakietami UNLMTD) marzec 2023 r.
Nowe plany w Orange Flex (z pakietami UNLMTD) marzec 2023 r.

W samej aplikacji mobilnej zmieniono ekran główny aplikacji – teraz jest bardziej przejrzysta – widzimy od razu nasz plan i wykorzystanie GB. Zmieniono także ikony programu poleceń, Klubu Flex i promocji.

Orange Flex to oferta komórkowa całkowicie dostępna w aplikacji. Bardziej elastyczna niż abonament, prostsza niż oferta na kartę. Łatwo przenosisz numer, a Plan zmieniasz wtedy, kiedy potrzebujesz – nawet raz na miesiąc. Zapominasz o długich umowach i okresach wypowiedzenia. A do tego masz GB i rozmowy bez limitu, 5G oraz eSIM.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Flex