Jharrel Jerome ma 4 m wzrostu w zwiastunie „I’m a Virgo”

Zobacz pierwszy zwiastun „I’m a Virgo”, nowego serialu od Amazon Prime Video, który zaprezentowano na festiwalu filmowym i telewizyjnym SXSW.

I'm Virgo (serial Amazon Prime Video, 2023) – Jharrel Jerome

Główną role w serialu gra dorastająca gwiazda komedii Jharrel Jerome, który zdobył nagrodę Emmy w 2019 roku za główną rolę w miniserialu Jak nas widzą (tyt. oryg. When They See Us), u boku Bretta Graya (On My Block), Kary Young (The Punisher), Alliusa Barnesa (Okrutne lato), Olivii Washington (Breaking), Mike’a Eppsa (Upshaws), Carmen Ejogo (Detektyw) i Waltona Gogginsa (Nienawistna ósemka).

Zobacz też: Trailer „Gen V” wygląda równie krwawo, jak oryginalny serial

I’m a Virgo opowiada o mierzącym 4 metry (13 stóp) mężczyźnie o imieniu Cootie (Jerome), pochodzącym z Oakland w Kalifornii, który spędza czas na oglądaniu seriali telewizyjnych i komiksowych. Kiedy spotyka swojego prawdziwego superbohatera, zwanego Bohaterem (Goggins), Cootie wyrusza w epicką wyprawę.

Zwiastun rozpoczyna się, gdy Cootie wygląda na zirytowanego, malując dziury w ścianie. Tempo szybko przyspiesza, dając widzom krótkie urywki nadchodzących wybryków, gdy Cootie porzuca zgiełk codziennego życia, by wziąć udział w pełnej akcji przygodzie — na przykład radosnej przejażdżce kabrioletem z opuszczanym dachem.

Serial został stworzony, napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Bootsa Rileya, najbardziej znanego z napisania Przepraszam, że przeszkadzam (tyt. oryg. Sorry to Bother You/0 z 2018 roku. Jerome jest również zaangażowany w projekt jako producent wykonawczy. Amazon Studios i Media Res Studio były współproducentami serialu.

Serial I’m a Virgo zostanie wyświetlony 11 marca 2023 roku o 17:45 czasu lokalnego jako oficjalna selekcja festiwalu SXSW,. Następnego dnia Riley wystąpi na scenie, aby porozmawiać z Hunterem Harrisem, autorem biuletynu Hung Up, na temat reżyserowania jego telewizyjnego debiutu.

Wszystkie siedem odcinków I’m a Virgo będzie dostępnych w Prime Video latem 2023 roku. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Obejrzyj zwiastun poniżej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Variety | amazon prime Video