Te dwa tytuły od Apple TV+ z dużą widownią na początku 2023 roku

Serial „Terapia bez trzymanki” oraz film „Oszustwo” cieszą się dużą popularnością w serwisie streamingowym Apple TV+.

„Oszustwo” i „Terapia bez trzymanki” od Apple TV+

Thriller neo-noir pod tytułem Oszustwo (tyt. org. Sharper) jest hitem od czasu debiutu filmu w serwisie Apple TV+ na początku 2023 roku. Z kolei serial komediowy Terapia bez trzymanki (tyt. oryg. Shrinking) kontynuuje passę bycia jednym z najpopularniejszych seriali w dowolnej usłudze przesyłania strumieniowego. Był na szczycie listy przez cały luty i nadal utrzymuje swoją publiczność. Oba tytuły są dostępne dla abonentów Apple TV+.

Sprawdź też: Na obsadę serialu „Ekstrapolacje” stać chyba tylko Apple’a

Chociaż Apple TV+ jest mniejszym gracze niż jego rywale, tacy jak Netflix czy Disney+, to jest w stanie wyróżnić się serialami i filmami, które przyciągają dużą liczbę widzów. Głównie za sprawą ich jakości – usługa wyraźnie stawia na wartościowe produkcje niż na liczbę dodawanych co miesiąc nieinteresujących tytułów.

Dobrym przykładem jest serial Terapia bez trzymanki z Jasonem Segelem i Harrisonem Fordem w rolach głównych. Znajduje się na liście najlepszych seriali w usługach transmisji strumieniowych JustWatch co tydzień, odkąd komedia zadebiutowała w styczniu tego roku. Prawie co tydzień znajduje się na liście 10 najlepszych filmów i seriali telewizyjnych serwisu ReelGood. W polskim Apple TV+ dzierży 1. miejsce najpopularniejszych pozycji w bibliotece usługi.

Terapia bez trzymanki to przezabawna seria o zmagającym się z problemami terapeucie, który odrzuca psychologiczny zbiór zasad i mówi swoim klientom, co naprawdę uważa, że powinni zrobić.

Jest więcej niż popularny — serial zebrał pozytywne komentarze krytyków, a strona agregująca recenzje Rotten Tomatoes przyznała mu ocenę 81%.

„Oszustwo”jest pełne tajemnic i kłamstw

Z kolei film Oszustwo to nowojorski thriller utrzymany w konwencji neo-noir, opowiadający o bezwzględnych manipulacjach i walce o władzę na wysokim szczeblu – i tutaj nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

Oszustwo także zyskał duże zainteresowanie widzów. Od dwóch tygodni znajduje się na liście 10 najlepszych filmów i programów telewizyjnych ReelGood, odkąd film miał swoją premierę w usłudze przesyłania strumieniowego Apple’a w lutym 2023 roku.

TOP 6 najpopularniejszych tytułów w Apple TV+ (stan na 5 marca 2023 roku)
TOP 6 najpopularniejszych tytułów w Apple TV+ (stan na 5 marca 2023 roku)

Można by mieć wrażenie, że film utrzymano w instagramowej konwencji, nawiązującej stylistyką do lat osiemdziesiątych.

W rolach głównych występują Julianne Moore, John Lithgow i Sebastian Stan.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | JustWatch | realGood | Rotten Tomatoes | Cult of Mac