Na obsadę serialu „Ekstrapolacje” stać chyba tylko Apple’a

Obejrzyj zwiastun nadchodzącego serialu Apple TV+ z gwiazdorską obsadą – pt. „Ekstrapolacje”, w którym śledzimy postępującą i niszczycielską zmianę klimatu.

Extrapolations (Ekstrapolacje) - serial Apple TV+ 2023

Nadchodzący limitowany serial dramatyczny zatytułowany Ekstrapolacje (tyt. oryg. Extrapolations), to najnowsza antologia autorstwa scenarzysty, reżysera i producenta wykonawczego Scotta Z. Burnsa (ContagionEpidemia strachu, The Bourne UltimatumUltimatum Bourne’a). W serialu zatrudniono całą masę gwiazd z Hollywood, w obsadzie znaleźli się między innymi: Meryl Streep, Kit Harington, Edward Norton, Forest Whitaker, Tobey Maguire, Gemmy Chan, Sienna Miller i David Schwimmer – a to tylko niektórzy aktorzy, mający swój moment w serii.

Obejrzyj także: Niech serial „Rok za rokiem” będzie dla nas przestrogą!

Ekstrapolacje to opowiedziana w 8 odcinkach historia rozgrywająca się na przestrzeni 33 lat – w tym okresie przedstawiono życie na przyszłej Ziemi, która została dotkniętą niszczycielskimi zmianami klimatycznymi. Poznajemy też sposoby dostosowania się bohaterów nowych warunków i do przetrwania kryzysu środowiskowego – wszystko to wpływa na na rodzinę, pracę, wiarę i nasze przetrwanie.

Czy jesteśmy wystarczająco odważni, aby znaleźć rozwiązanie nadchodzącej zagłady, zanim będzie za późno?

Ekstrapolacje to porywający dramat scenarzysty, reżysera i producenta wykonawczego Scotta Z. Burnsa, który przenosi nas do niedalekiej przyszłości, w której chaotyczne skutki zmian klimatu stały się częścią naszego codziennego życia. Osiem przeplatających się historii o miłości, pracy, wierze i rodzinie z całego świata będzie odkrywać intymne, zmieniające życie wybory, których trzeba dokonywać, gdy planeta zmienia się szybciej niż populacja.

Każda historia jest inna, ale walka o naszą przyszłość jest uniwersalna. A kiedy los ludzkości mierzy się z tykającym zegarem, walka między odwagą a samozadowoleniem nigdy nie była ważniejsza.

Oprócz gwiazdorskiej obsady, przypuszczalnie ogromny budżet firmy Apple poszedł również na oszałamiające efekty wizualne, sądząc po znacznej ilości katastroficznych ujęć w zwiastunie.

Nasze pierwsze wrażenie po obejrzeniu zwiastunu obejmuje futurystyczną technologię, szalejące pożary lasów, zatopione miasta i spalone słońcem jałowe krajobrazy w pozornie nieuniknionym biegu ludzkości do końca świata.

Pierwsze trzy odcinki zostaną udostępnione w Apple TV Plus 17 marca 2023 roku, a pozostałe pięć odcinków będzie emitowanych co tydzień w piątki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+