Wyszukiwanie komentarzy w serwisie Reddit teraz łatwiejsze!

Reddit pozwala teraz użytkownikom wyszukiwać komentarze w postach w swojej aplikacji i na stronie internetowej.

Reddit – przeszukiwanie komentarzy we wpisach
Reddit – przeszukiwanie komentarzy we wpisach

Serwis Reddit ogłosił w zeszłym roku dużą aktualizację swojego systemu wyszukiwania, który zyskał możliwość znajdowania komentarzy za pośrednictwem sieci społecznościowej. W tym tygodniu Reddit ogłosił kolejną aktualizację swojego systemu wyszukiwania, która pozwala teraz użytkownikom wyszukiwać komentarze w określonych wpisach.

Zobacz też: Reddit (wreszcie) wydał oficjalną aplikację

Do tej pory, znalezienie komentarza w konkretnym poście w serwisie Reddit nie było tak intuicyjne. To dlatego, że w internecie użytkownicy musieli używać znanego skrótu Command + F, aby wyszukać komentarze. Problem polegał na tym, że wbudowane wyszukiwanie przeglądarki internetowej nie było w stanie znaleźć komentarzy, chyba że zostały one rozwinięte. Ale w najnowszej aktualizacji Reddit dodaje przycisk wyszukiwania, który działa w każdym poście.

Nowe wyszukiwanie komentarzy działa zarówno na stronie Reddit, jak i w aplikacjach na urządzenia z systemami iOS i Android. Reddit twierdzi, że nowa funkcja znacznie ułatwi użytkownikom znajdowanie odpowiednich komentarzy w sieci społecznościowej.

Wysłuchaliśmy waszych opinii i teraz możecie wyszukiwać komentarze w poście w aplikacjach na komputery stacjonarne, iOS i Androida. Koniec z długimi sesjami przewijania — szybko przejdź do szukanych części rozmowy i czytaj tam, gdzie chcesz.

– napisał przedstawiciel platformy w poście na Reddicie

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Reddit wprowadził szereg innych ulepszeń do swojej platformy. Obejmują one wyszukiwanie postów graficznych z tekstem, ulepszone wyszukiwanie subredditów i lepsze wrażenia z korzystania z multimediów – zwłaszcza podczas oglądania filmów.

Oficjalna aplikacja Reddit na iPhone’a i iPada jest dostępna w sklepie App Store i Google Play. Wymaga urządzenia z systemem iOS 14.0 (lub nowszym) lub Android 8 (lub nowszym).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Reddit| 9TO5Mac