Apple zapowiada wyzwanie Apple Watch z okazji Dnia Kobiet 2023

Wydarzenie Apple Watch Activity Challenge w Międzynarodowy Dzień Kobiet odbędzie się oczywiście 8 marca 2023 roku.

Odznaki z okazji Apple Watch Activity Challenge - Międzynarodowy Dzień Kobiet 2023 (IWD '23)

Firma Apple ogłosiła kolejne wyzwanie Apple Watch Activity Challenge związane z aktywnością dla użytkowników zegarków Apple Watch. Tym razem Apple świętuje Międzynarodowy Dzień Kobiet (IWD ’23 — International Women’s Day) wyzwaniem, które odbędzie się 8 marca 2023 roku.

8 marca okaż swoje poparcie dla wzmocnienia pozycji kobiet na całym świecie. Wykonaj dowolny trening przez 20 minut lub dłużej, aby zdobyć tę nagrodę. Rejestruj swój czas za pomocą aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do apki Zdrowie.

Wyzwania związane z aktywnością na zegarku Apple Watch mają na celu promowanie korzystania ze smartwatcha w celach fitness i są sposobem, w jaki Apple pomaga użytkownikom w korzystaniu z funkcji śledzenia treningu.

Ukończenie wyzwania za pomocą dowolnej aplikacji treningowej, która rejestruje dane w aplikacji Apple Fitness, odblokuje wirtualne osiągnięcie na iPhonie, Apple Watchu oraz w aplikacji Wiadomości (naklejki w iMessage).

Można także ukończyć wyzwanie, korzystając z Apple Fitness+, która jest własną usługą treningową Apple, oferuje różne kategorie ćwiczeń – niestety nie jest dostępna dla użytkowników w Polsce.

Użytkownicy Apple Watcha zostaną powiadomieni o nowym wyzwaniu związanym z aktywnością przed jego rozpoczęciem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple| 9TO5Mac