Pokémon GO może się teraz łączyć z Pokémon Scarlet i Pokémon Violet

Gry Nintendo Switch Pokémon Scarlet i Pokémon Violet mogą od teraz połączyć się z Pokémon GO!

Pokémon GO może się teraz łączyć z Pokémon Scarlet i Pokémon Violet

Możliwe jest przesyłanie pocztówek między grami oraz pojawiła się szansa spotkania Formy Wędrującej Gimmighoula i zebrania Monety Gimmighoula w Pokémon GO. 

Użyj Torby na Monety, aby złapać Formę Wędrującą Gimmighoula

Wysyłając Pocztówkę do Pokémon Scarlet lub Pokémon Violet, będziesz mógł użyć Torby na Monety w Pokémon Go. Kiedy ją aktywujesz, przez pewien czas w twoim otoczeniu pojawiać się będzie Forma Wędrująca Gimmighoula. Profesor Willow zauważył, że Forma Wędrująca Gimmighoula chętnie powraca do skrzyni skarbów, dlatego opracował Torbę na Monety i powierzył ją tobie. Możesz jej użyć tylko raz dziennie poprzez wysłanie Pocztówki. Mamy nadzieję, że codziennie będziesz korzystać z połączenia z Pokémon Scarlet i Pokémon Violet!

Zbierz 999 Monet Gimmighoula, aby ewoluować Formę Wędrującą Gimmighoula w Gholdengo

Wręcz 999 Monet Gimmighoula Formie Wędrującej Gimmighoula, aby ewoluować go w Gholdengo! Zdobywanie Monet Gimmighoula jest możliwe dzięki łapaniu Wędrującej Formy Gimmighoula albo wędrowanie razem z nim. Dodatkowo możesz go zdobyć na Gholden PokéStopach.

Przeczytaj także: Nowe rozmiary Pokémonów w Pokémon GO

Użyj Modułu Gholden Lure, by mieć szansę na zdobycie Monet Gimmighoula

Przy użyciu Modułu Gholden Lure, można zmienić PokéStopy i zbierać Monety Gimmighoula. Wygląda na to, że z Gholden PokéStopów można otrzymać więcej przedmiotów niż ze zwykłego PokéStopu, a szczęściarze wśród Trenerów mogą nawet trafić na Formę Wędrującą Gimmighoula! Zbadaj świat wokół siebie, by zebrać Monety Gimmighoula i ewoluować Gimmighoula w Gholdengo.

Przez ograniczony czas PokéStopy mogą przybierać złoty kolor bez Golden Lure Module

Przez 24 godziny PokéStopy mogą samoczynnie przybierać złoty kolor — w ten sposób chcemy uczcić połączenie z grami Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Gimmighoul w formie wędrownej nie pojawi się przy złotych PokéStopach, jeśli nie użyto Golden Lure Module, ale trenerzy poszukujący skarbów nadal mogą znajdować monety Gimmighoul przy obracaniu PokéStopów!

Kampanie upamiętniające nową funkcjonalność

Jedno darmowe pudełko zawierające 9 Monet Gimmighoula będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich Trenerów w sklepie w grze przez ograniczony czas.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic